Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kayseri 14 subat bağ organizasyonu ve eklenmeyen resimler

kesmeye gerek yok hazır dinlenmişini uygun fiyata alırız ama onun için techizatın kuvetli olması gerek
hemde nevşehir organizasyonuna daha var o zamana kadar ceza çok olur

birde cezayı yanlış anlaşılmasın gelirim diyipte gelmeyen veya gelemeyenlere ceza var benim listede ismi olupta gelmeyenler varya onalara kesildi ceza onlar bilirler kendilerini yoksada ben hatırlatırım :) yapıştırrrrrrrrr.....

Bende ajandama bakarım Zaman aşımına ugratırım Reis :D

yok öyle zaman aşımı felan ben cezamı çektim gelemeyenlerde çekecek
ceza çekmeyiz derlersede benden çekerler :) yapıştırrrrrrrr :) nede olsa reissssiz yani demi ama

arkadaşlar sürekli aklımdaydı ama bir türlü yazmak kısmet olmadı siteye girdiğimde unutmuşum

bu bağ organizasyonunda bize bağının kapılarını açan KAZIM kardeşime canı gönülden tekkür ederim. iyi tanımışım seni :) kel kazım :) yapıştırrrrrrrr REİS burda

arkadaşlar sürekli aklımdaydı ama bir türlü yazmak kısmet olmadı siteye girdiğimde unutmuşum

bu bağ organizasyonunda bize bağının kapılarını açan KAZIM kardeşime canı gönülden tekkür ederim. iyi tanımışım seni :) kel kazım :) yapıştırrrrrrrr REİS burda

+1 :eek:key:

teşekkürler kazım :eek:

Geri
Üst Alt