Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaygan zemin gösterge ışığı

biLaL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracın kaygan zemin gösterge ışı sürekli yanık duruyo problem nedir acaba ?

ilk kontak çevirdiğimde tüm ışıklar yanıyor sonra sönünce maraşa basıyorum araba çalışır çalışmaz yanıyor.?? :(

çakmaklığın üstündekine basıyorum ama değişen bişey yok abi

hadi yaa o zaman sana servis yolu görünmüş kardeşim sensörler arıza vermiş olabilir :(

vayy arkadaş yaaa şoklatmamız lazım galipa yine daha öncede egzosdan dolayı motor ışığı yanıyordu lpgnin kötü tarafıda egzosda kurum toplanınca hemen motor ışık yakıyo

bugün 4 e kadar açık servisler öyle biliyorum git bi göster bence bağlasınlar bilgisayara oradan anlaşılır inşallah önemli birşey değildir.

birazdan çıkıcam abi baktırıcaz artık saol enes abim

Sensörde problem varmış abi şokladılar normalde çakmaklığın ordan basınca kapanıp açılıyor ama araçı çalıştırınca sabit yanıyor uyus etti beni yaa :)

hımm anladım dediğim gibi olmuş yani sağlık olsun Bilalim daha büyük sıkıntılar çıkarmamış geçmiş olsun :)

Geri
Üst Alt