Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kayadibi

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Bu sabahtan Kayadibi'ne aracımı bıraktım
neden:45000 bakımım + balatalarım + arabanın sağının solunun gıcırdaması.

İşlerim bitip aracımı almaya gittiğimde ne görüyim........ Süper bir ilgi alaka (Dipnotlar düşülmüş arabada balata için), Mükmmel bir işçilik, istediğim gibi çıkarılan parçaların arabamda olması, ve en önemlisi artık sağının solunun gıcırdamaması... Tabikiiiii uygun bir fiyata ;)

Teşekkürler Kayadibi ben ilk defa böyle bir servis gördüm :eek:key: :D her zamanki gibi pis götürdüm tertemiz aldım puhaha

bir dahaki sefere temiz götür üye...:D:D

bende bugün ordaydım,senin arabayıda gördüm
bende 45000 bakımı için gittim,gerçekten ilgi alaka süperdi
benimde balataların ömrü bitmiş onlarıda değiştirdiler saolsunlar
burdan bende yusuf beye ve tüm kayadibi çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi iletirim:eek:key:

bende bugün ordaydım,senin arabayıda gördüm
bende 45000 bakımı için gittim,gerçekten ilgi alaka süperdi
benimde balataların ömrü bitmiş onlarıda değiştirdiler saolsunlar
burdan bende yusuf beye ve tüm kayadibi çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi iletirim:eek:key:

ben erken bırakıp erken çıktım galiba ben seni göremedim :D
ilgi alaka konusuna gelince şaşırtıcı dozda iyiydi ;) ben baya memnun oldum

bende gecen hafta gıttım ısını gucunu bıraktı ınsanlar benımle konustu saatlerce sadece usta baslarını sevmedım
:)

Kayadibi personelinin ilgi ve alakası çok güzel..Teşekkürler :)

Teşekkürler Kayadibi :) ben arabamı alırken de çok güzel hizmet almıştım.Servise gittiğimde de hizmet ilgi alaka süperdi.

MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BİZZAT İLETMENİZ VE OLUMLU OLMASI BİZİ ÇOK DAHA MUTLU EDİYOR TEŞEKKÜRLER SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ.

SERVİS DANIŞMANI

TURGAY OLUK:hosgeldin:

Geri
Üst Alt