Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kayadibi ve Turgay bey'e teşekkürler

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında taner1905 tarafından paylaşıldı.

1. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    arkadaşlar aracımın 15.000 bakımı için sizin görüşlerinizle ve araştırmalarım sonucu kuşkulu bir şekilde de olsa aracımı kayadibine götürmeye karar verdim ve Turgay beyden randevu alıp bu sabah götürdüm. karşılama kısmından aracım bakımdan çıkana kadar herşekilde yardımlarından güler yüzünden ve bıkmak tükenmek bilmeden yardım etmeye çalışmasından dolayı Turgay beye burdan gerçekten çok çookk teşekkür ediyorum. 10 numara iş 10 numara hız ve tabiki en önemlisi 10 numara karşılama ve güler yüz. Teşekkürler kayadibi Teşekkürler Turgay bey.

2. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Turgay Abi arabayı aldığım günden beri bitmek bilmeyen sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdi, veriyor. Keza ustalar da öyle. Henüz başka servise gitmedim ama arabama vurduklarında gecesi gündüzü demeden telefonlarıma yanıt verdi, yardım etti. Şu an için ben memnunum. :)

30,000 bakımım yaklaşıyor benim de. Yarın erkenden bir gidip hem çayını içeyim, hem de şu ledli stopları temiz öğreneyim. :D

3. oquzdag

oquzdag SCW Üyesi

58
    3
    8
    fiyat kaç numara?

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Hayırlısı olsun, yalnız birşey dikkatimi çekti, 15.000km bakım, oldukça rutin bir işlemdir, kuşku veya endişeniz ne idi acaba?

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  5. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    turgay abı Allah var ıyıdee ustabasına hıc ısınamadm kayadıbının:)

6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Turgay iyidir,elinden geleni yapmaya çalışıyor,heleki Eryada 15 binde güncellemelerin hiç birinin yapılmadığını Kayadibinde öğrendim..

7. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    gün gelecek bende boyle konular açabilecekmıyım acaba

Sayfayı Paylaş