Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kayadibi ve Turgay bey'e teşekkürler

taner1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın 15.000 bakımı için sizin görüşlerinizle ve araştırmalarım sonucu kuşkulu bir şekilde de olsa aracımı kayadibine götürmeye karar verdim ve Turgay beyden randevu alıp bu sabah götürdüm. karşılama kısmından aracım bakımdan çıkana kadar herşekilde yardımlarından güler yüzünden ve bıkmak tükenmek bilmeden yardım etmeye çalışmasından dolayı Turgay beye burdan gerçekten çok çookk teşekkür ediyorum. 10 numara iş 10 numara hız ve tabiki en önemlisi 10 numara karşılama ve güler yüz. Teşekkürler kayadibi Teşekkürler Turgay bey.

Turgay Abi arabayı aldığım günden beri bitmek bilmeyen sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdi, veriyor. Keza ustalar da öyle. Henüz başka servise gitmedim ama arabama vurduklarında gecesi gündüzü demeden telefonlarıma yanıt verdi, yardım etti. Şu an için ben memnunum. :)

30,000 bakımım yaklaşıyor benim de. Yarın erkenden bir gidip hem çayını içeyim, hem de şu ledli stopları temiz öğreneyim. :D

arkadaşlar aracımın 15.000 bakımı için sizin görüşlerinizle ve araştırmalarım sonucu kuşkulu bir şekilde de olsa aracımı kayadibine götürmeye karar verdim ve Turgay beyden randevu alıp bu sabah götürdüm. karşılama kısmından aracım bakımdan çıkana kadar herşekilde yardımlarından güler yüzünden ve bıkmak tükenmek bilmeden yardım etmeye çalışmasından dolayı Turgay beye burdan gerçekten çok çookk teşekkür ediyorum. 10 numara iş 10 numara hız ve tabiki en önemlisi 10 numara karşılama ve güler yüz. Teşekkürler kayadibi Teşekkürler Turgay bey.

fiyat kaç numara?

Hayırlısı olsun, yalnız birşey dikkatimi çekti, 15.000km bakım, oldukça rutin bir işlemdir, kuşku veya endişeniz ne idi acaba?

turgay abı Allah var ıyıdee ustabasına hıc ısınamadm kayadıbının:)

Turgay iyidir,elinden geleni yapmaya çalışıyor,heleki Eryada 15 binde güncellemelerin hiç birinin yapılmadığını Kayadibinde öğrendim..

gün gelecek bende boyle konular açabilecekmıyım acaba

Geri
Üst Alt