Kayadibi ve Turgay bey'e teşekkürler | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kayadibi ve Turgay bey'e teşekkürler

taner1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın 15.000 bakımı için sizin görüşlerinizle ve araştırmalarım sonucu kuşkulu bir şekilde de olsa aracımı kayadibine götürmeye karar verdim ve Turgay beyden randevu alıp bu sabah götürdüm. karşılama kısmından aracım bakımdan çıkana kadar herşekilde yardımlarından güler yüzünden ve bıkmak tükenmek bilmeden yardım etmeye çalışmasından dolayı Turgay beye burdan gerçekten çok çookk teşekkür ediyorum. 10 numara iş 10 numara hız ve tabiki en önemlisi 10 numara karşılama ve güler yüz. Teşekkürler kayadibi Teşekkürler Turgay bey.

platinne

Kayıtlı Üye
Turgay Abi arabayı aldığım günden beri bitmek bilmeyen sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdi, veriyor. Keza ustalar da öyle. Henüz başka servise gitmedim ama arabama vurduklarında gecesi gündüzü demeden telefonlarıma yanıt verdi, yardım etti. Şu an için ben memnunum. :)

30,000 bakımım yaklaşıyor benim de. Yarın erkenden bir gidip hem çayını içeyim, hem de şu ledli stopları temiz öğreneyim. :D

oquzdag

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın 15.000 bakımı için sizin görüşlerinizle ve araştırmalarım sonucu kuşkulu bir şekilde de olsa aracımı kayadibine götürmeye karar verdim ve Turgay beyden randevu alıp bu sabah götürdüm. karşılama kısmından aracım bakımdan çıkana kadar herşekilde yardımlarından güler yüzünden ve bıkmak tükenmek bilmeden yardım etmeye çalışmasından dolayı Turgay beye burdan gerçekten çok çookk teşekkür ediyorum. 10 numara iş 10 numara hız ve tabiki en önemlisi 10 numara karşılama ve güler yüz. Teşekkürler kayadibi Teşekkürler Turgay bey.
fiyat kaç numara?

kamikaze

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun, yalnız birşey dikkatimi çekti, 15.000km bakım, oldukça rutin bir işlemdir, kuşku veya endişeniz ne idi acaba?

kral_mzk

Kayıtlı Üye
turgay abı Allah var ıyıdee ustabasına hıc ısınamadm kayadıbının:)

Lejyoner

Administrator
Turgay iyidir,elinden geleni yapmaya çalışıyor,heleki Eryada 15 binde güncellemelerin hiç birinin yapılmadığını Kayadibinde öğrendim..

ceycey11

Kayıtlı Üye
gün gelecek bende boyle konular açabilecekmıyım acaba