Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kayadibi ve SCW Yönetimine Teşekkürler...

çekilişin başında yazmıştım... gün gelicek burada çekilişle bir SEAT hediye edilecek fakat ne zaman olur bilemem:)

abi açık bişi söylemek istiyorum... babam dedi o kadar yol gidiceksin değicekmi iyi düşün... düşündüm benim işime yaramasa bile Kayadibi hakkında arkadaşlarımı bilgilendiririm... Sonra sen geldin aklıma dedim o varsa kesin değer... gidiş geliş tam 200 km yol yaptım... değdimi? fazlasıyla!...(ndn 200 km yol yaptığımı mrk eden varsa istanbulda kayboldumda :) normalde gidil geliş 150-160 km fln)

Ve sen yazdıysan bunu kesin olur bu!.. Hiç şüphem yok... :)

abi açık bişi söylemek istiyorum... babam dedi o kadar yol gidiceksin değicekmi iyi düşün... düşündüm benim işime yaramasa bile Kayadibi hakkında arkadaşlarımı bilgilendiririm... Sonra sen geldin aklıma dedim o varsa kesin değer... gidiş geliş tam 200 km yol yaptım... değdimi? fazlasıyla!...(ndn 200 km yol yaptığımı mrk eden varsa istanbulda kayboldumda :) normalde gidil geliş 150-160 km fln)

Ve sen yazdıysan bunu kesin olur bu!.. Hiç şüphem yok... :)
sağolasın ince düşüncen için..ben aracıyım yönetim var

olmayana gider umarım müzede çok var :)

Geri
Üst Alt