• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kayadibi Turgay Abi .

Küheylan

Kayıtlı Üye
Bugun Aracla ilgili bir durumu danışmak için servise gittiğimde müşteri kabulda turgay abiyle karşılaştım . . aklımda bulunan birçok soruyu sordum gayet samimi bir şekilde hepsini cevaplandırdı Turgay Abime yardımları için çok teşekkür ediyorum . . gerçekten muhattap alınacak bir insan şiddetle tavsiye olunur :eek:key:

Lejyoner

Administrator
İyidir Turgay severim,araclarımdaki tüm opsiyonlar için baya yardımcı olmuştur bana..

platinne

Kayıtlı Üye
Özel telefonundan gecenin bir vakti bile arasam bıkmadan, usanmadan bir kere olsun üf demeden her soruma cevap verip, yardım eden güzel insan. Başı benim yüzümden derde girecek diye en çok korktuğum servis çalışanı. Hem abim, hem arkadaşım. Bugüne kadar yaptıkları için buradan yeniden teşekkür ediyorum kendisine.. :)

trturgay

<b>Kayadibi Otomotiv</b>
Kayıtlı Üye
Hakkımda tüm görüşleriniz için site yönetimi ve buradaki üye arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Ben elimden geleni yapıyorum,yararlı olabiliyorsam ne mutlu bana.tekrar çok teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar.:):)

hcaglak

Kayıtlı Üye
Turgay bey beyaz bocanegra desem, avukat desem??
Tum yardımların ve samimiyetin icin cok tesekkür ederim..yakında tekrar ugrayacağım.Bilgine..

trturgay

<b>Kayadibi Otomotiv</b>
Kayıtlı Üye
Herzaman beklerim sadece bakım yada sorun değil çaya da beklerim.:)

Üst Alt