Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kayadibi Otomotivden Sıfır Araç Aldım Boyalı Çıktı

ithalatcı firma ile temasa geçip sizi bilgilendireceğiz diyor genel olarak , bizden bilgi bekleyin diyorlar

bizim ülkemizde nerden kaçırsak diye düşünen bir zihniyet varken inşallah yurt dışı tarafı baskın çıkar ve herşeyi a'dan z'ye öğrenerek makul bir yanıt ile dönüş yaparlar , ispanyanın affetmiyeceğini düşünüyorum kesin yeni araç ile değişim olucaktır eğer ki bu konu dışa aktarılırsa kötü bir prestij sahibi olucaklar , peşinde dur sonuna kadar %100000 yeni araç tahsis edilecek tarafına

Umarim hayirlisi olur.Yeni araci verirler

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

O kadar anlatıma ve ayrıntıya rağmen, çok akademik ve soğuk bir cevap. umarım adam gibi bir sonuç gösterirler. Koskoca araba bayiilerinin bu tip işler yapması resmen dolandırıcılıktır. Affedilemez. Bugün size bunu yapan, önceden yapmıştır ve sonrasında muhakkak yapacaktır. Çok adice...

bir benzerinin fiatta olduğunu okumuştum o araçta sıfır boyalı çıkmıştı ama sonucu ne oldu bilmiyorum umarım sizinki mutlu sonla biter.

Almanya Volkswagen Gruptan gelen cevap.

Ref. no.: VW-2014/04-077548
28 April 2014

Dear Mr. Tepebas,

Thank you for contacting us.

Your correspondence has been forwarded to SEAT S.A. They will handle your concern.

Although SEAT is part of the Volkswagen Group, they are an independent brand with their own Customer Care team.

The postal address is:

SEAT S.A.
International Customer Care
Autovía A-2, Km. 585
08760 Martorell
Spain
E-mail: customercare@seat.es
Fax: +34 93 708 55 45

They will provide you with all necessary information you may request about SEAT.

Yours sincerely,
i.V. Holger Andres i.V. Karin Gaedecke

Volkswagen AG
38436 Wolfsburg
Tel +49 (0) 1806 890000********
Fax +49 (0) 1805 329865****
Mail to customercare@volkswagen.de
Homepage Volkswagen Deutschland

Geri
Üst Alt