kayadıbinden yardımcı olabilecek kişi.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

kayadıbinden yardımcı olabilecek kişi..

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bildiğiniz üzere aracımı satmış ve yeni araç arayışına koyulmuştum ,bir tane sarı birde yekta arkadaşımın beyaz leonu arasında kalmıstım,ve dun başka bir leon buldum ve anlastım kaporası verildi kısmetse bu hafta ıcı alıcam ama plakayı sorgulatmam gerekiyo servisleri doğuşta yaptırılmış ama doğuş bilgi veremiyo telefonda .bu bilgiyi kayadibi servisden öğrene bilirmiyim plakayı versem yardım olabilecek varmı acaba .

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
doğuş esenyurt serviste hasan bey var..ondan servis raporunu isteyin derim :) hayırlı olsun şimdiden umarım tertemiz bir araçtır

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
kayadibinden gökhan bey var onada bi sorun isterseniz

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
o zaman dediğim gibi doğuşa gidip servis kaydını öğrenmek lazım

clascocuq

Kayıtlı Üye
araç sahibiyle beraber gidildiğinde bilgi verilebiliyomuş ancak .bakalım hayırlısı.

kfy

Administrator
fatih kardeşim gökhan ın telefonunu bana bulabilirsen bana plakanla birlikte yazarsan aracın herşeyini alırız

clascocuq

Kayıtlı Üye
fatih kardeşim gökhan ın telefonunu bana bulabilirsen bana plakanla birlikte yazarsan aracın herşeyini alırız
cezmİ abİ gÖkan beyİn dİrek numarasi bende yok aradim servİsden gÖkan beyİ İstedim o Çekİlde ulaŞtim almak İstedİĞİm aracin 34 hb 5075 yardimci olursan sevİbİr teŞekkÜrler.