Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kavuştuk:)

pilli

Kayıtlı Üye
Sonunda seat leon fr ıma kavustum bugun:) ilk iş olarak şaşmaza giderek ali ustada gizli özellikleri actık:) sadece yagmur sensörü olayı olmadı2015 lerde olmuyormus buarafa ali usta ilgilendi ve elinde lip difüzör spoiler pedal takımı seylerde mevcut:) scw den geleceklere kapısının daima acık oldugunu iletti.. Ordanda cıkarak biraz ankara turu gerceklestırdım.ortalama tüketim olarak 8.2 lt yaktı bugun bu biraz moralimi bozsada alcantra koltukların rahatlıgı arac surus keyfi ses sistemi ( işitmekaybım olmasına ragmen cok tatmin edici) cok iyiydi. Kısacası ilk izlenimim iyiydi.. Bi kac resim günün ardından

Hayırlı ugurlu olsunn kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

@pilli Hadi hayırlı olsun kardesim kazasız belasız güzel mutlu günlerde kullanmak nasıp etsin Allah sevindim :) ee birde su ateşin fotolarınıda görelim dimi amaaa:)

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız bin inş...yakıt tuketımmine fazla takılma.yeni motor azcıkta olsa yakıt tuketımınde artış olur.her yenı araba yakar şahsi kanaatim.zamanla düşer normal fabrika verilerine geri döner...kullanıcı da önemli faktör şimdi.güle güle git artvine...

Teşekkurler guzel temennizleriniz için bu hafta video ve foto paylasımım olucak ınsallah:) rabbim scw ailemizden kimsenin tekerine taş değdirmesin

Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah ağız tadıyla binmeyi koltuğuna her oturduğunda hep hayırlara doğru yol almayı nasip etsin. Güle güle bin inşallah :)

Kzasiz belasiz kulanman dilegiyle allahim tekerine tas degdirmesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt