Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Katlanır aynalarım artık beni tınlamıyor.

Konu, 'Toledo' kısmında SaLToN tarafından paylaşıldı.

1. SaLToN

SaLToN SCW Üyesi

50
    36
    18
    Katlanır aynalarımı uzun zamandır kullanmıyordum. Bugun kapatmak için düğmeyi çevirdim sol kapandı sağ tarafdaki kapanmadı elimde kapatıp açmak için düğmeyi çevirdim bu seferde sağ açıldı sol naz yapıp yarıda kaldı. Biraz wd40 sıkıp denedim yine aynı bu denemelerim bir kaç defa daha sürdü fakat ikisi aynı anda sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirmedi. Açlılırken yada kapanırken kapıya vurarak titreme sağladığım zaman işlevini yerine getiriyor. Fakat normalde ya yarıda kalıyor yada ikisinden birisi açılmıyor.. Katlanır ayna tamiri ile ilgili bilgisi olan arkdaşlar varmıdır.

2. buracle

buracle SCW Üyesi

211
    72
    28
    Bendede sağ ayna ayarlama çalışmadı sabah işe giderken , iş çıkışı besmele ile denedim çalıştır Allah'tan :) sende bir dene istersen.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. SaLToN

SaLToN SCW Üyesi

50
    36
    18
    3 elham 1 kuluvallah duası okudum yinede banamısın demedi :) İlgin için teşekkürler.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Uzun zaman kullanılmadı ise motor sıkıntı vermiş olabilir. Düzgün bir elektrikçiye göstermenizi tavsiye ederim. Açıp kontrol etsin bir. Yoksa USTA'ya giderseniz değişelim diyecektir.

5. cypriots

cypriots SCW Üyesi

3
    0
    1
    Dun benimde icerideki dugmeden kapama yapmiyordu bugun calisiyor Aracta kullanilmayan aksamlari ayda bir calistirmakta fayda var ki mesela klima icin de kis aylarinda birkez acip son hizda birkac dakika calistirin derler kapaklar acilip icine sprey vs.. Sikip denemekte fayda var icerki tus calismiyorsa kumanda dan da deneyenilirsiniz

Sent from my iPhone5

6. SaLToN

SaLToN SCW Üyesi

50
    36
    18
    Toledolarda kumandadan kontrol olmadığını biliyorum yada benim birşeyden haberim yok.

Sayfayı Paylaş