Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

katlanan aynalar oto. açılma

ermanitouch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

bir sorum olacak katlanan aynalarım kontağı çevirince otomatik açılmıyor? nasıl yapabilirim?

Teşekkürler,

Erman

elle kapatıldığında elle açılması gerekiyor sanırım. bizdede öle elle kapattığımda açılmıyor ama anahtarla kapatınca açılıyor kontağı açınca

elle kapatıldığında elle açılması gerekiyor sanırım. bizdede öle elle kapattığımda açılmıyor ama anahtarla kapatınca açılıyor kontağı açınca

Ben sadece ayna kumanda düğmesini alta getirince kendisinin kapandığını biliyorum, anahtarla da mı kapatılabiliyor ayrıca?

evet kumandanın kapatma tuşunu basılı tutarsanız aynalarınız kumandadanda kapanır

allah allah ben camları hep kumandadan kapatıyorum, hatta sunroof bile kapanıyor ama aynalar kapanmıyor:(

belki de yanlış konumda bırakıyorum aynaları.. hangi konumda bırakmam lazım acaba?:confused:

ibizalrda yok kumandadan

heh şimdi oldu:) az önce telefonda şöyle bir çözüm buldum arkadaştan

önce araba çalışırken aynayı butonu aşağı getirerek otomatik kapatıyoruz, sonra kontağı kapatınca butonu tekrar eski yerine getiriyoruz ve arabadan iniyoruz. böylece bir dahaki sefere kontağı çalıştırınca aynalada otomatik açılıyor:)

heh şimdi oldu:) az önce telefonda şöyle bir çözüm buldum arkadaştan

önce araba çalışırken aynayı butonu aşağı getirerek otomatik kapatıyoruz, sonra kontağı kapatınca butonu tekrar eski yerine getiriyoruz ve arabadan iniyoruz. böylece bir dahaki sefere kontağı çalıştırınca aynalada otomatik açılıyor:)

:) o otomatik acma olmuyor size gore otomatik oluyor :) ibizalarda o fonksiyon yok leonlarinda 2008 sonrasinda mevcut anahtardan kapatinca aynalari kontak acarken kendi kendine aciliyor

Geri
Üst Alt