Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Katlanan ayna sorunsalı

Servis yapamadı, vag com kablosu sipariş verdim, gelince deneyip sonucu burada paylaşırım. Nasıl yapıldığına dair nette bilgi var ama buradakini bulamadım gökberk müstakil konu mu var yoksa konu içinde mi geçmişti?

Biliyorum bu siteyi, google translate Türkçe çevirisi facia, 5F Typ ı 5F yazın diye çevirdi :) İngilizce çevirisi fena değil, olmadı Alamancı akrabalardan yardım isteriz :)

serviste ayarlanabiliyor diye biliyorum fakat yaptırmamanı tavsiye ediyorum sebebine gelince 1 haftadır havalar -2 -3 -8 e kadar gitti buralarda bu havada aynayı katlamak donmasına ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir hatta bozulabilir bile yani aynaların kontrolünün %100 senin elinde olması daha avantajlıdır diye düşünüyorum saygılar..

hocam aynanın iç tarafı kolay kolay donmaz, ben geçen hafta -15 gördüm, sorun olmuyor, motorun içine sıvı girmiyor sonuçta, aynanın çevresi donar en fazla, onu da elinizle biraz oynatsanız açılır

kapılar, bagaj kapağı, kaput hatta bagaj kapağı açma düğmesi bile donmuştu ama aynalar sorunsuz açılıp kapanıyordu

Kabloyu bugün aldım. Ayna sorunsalını hallettim. Elim değmişken birkaç ayarlama daha yaptım.

- Gösterge selamlama
- Sislerin direksiyon yönüne göre yanması
- Park sensörü optik oldu, ekranda da görünüyor
- Yağmurda camları otomatik kapatma
- Gündüz farlarını menüden açıp kapatma seçeneği
- Ön sinyalleri Amerikan yaptım
- Kemer ikazını kapattım
- Tek basışta aynalar katlanıyor
- Geri viteste sağ ayna aşağı

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri