Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Katlanır aynalarım artık beni tınlamıyor.

SaLToN

Kayıtlı Üye
Katlanır aynalarımı uzun zamandır kullanmıyordum. Bugun kapatmak için düğmeyi çevirdim sol kapandı sağ tarafdaki kapanmadı elimde kapatıp açmak için düğmeyi çevirdim bu seferde sağ açıldı sol naz yapıp yarıda kaldı. Biraz wd40 sıkıp denedim yine aynı bu denemelerim bir kaç defa daha sürdü fakat ikisi aynı anda sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirmedi. Açlılırken yada kapanırken kapıya vurarak titreme sağladığım zaman işlevini yerine getiriyor. Fakat normalde ya yarıda kalıyor yada ikisinden birisi açılmıyor.. Katlanır ayna tamiri ile ilgili bilgisi olan arkdaşlar varmıdır.

Bendede sağ ayna ayarlama çalışmadı sabah işe giderken , iş çıkışı besmele ile denedim çalıştır Allah'tan :) sende bir dene istersen.

3 elham 1 kuluvallah duası okudum yinede banamısın demedi :) İlgin için teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Uzun zaman kullanılmadı ise motor sıkıntı vermiş olabilir. Düzgün bir elektrikçiye göstermenizi tavsiye ederim. Açıp kontrol etsin bir. Yoksa USTA'ya giderseniz değişelim diyecektir.

Dun benimde icerideki dugmeden kapama yapmiyordu bugun calisiyor Aracta kullanilmayan aksamlari ayda bir calistirmakta fayda var ki mesela klima icin de kis aylarinda birkez acip son hizda birkac dakika calistirin derler kapaklar acilip icine sprey vs.. Sikip denemekte fayda var icerki tus calismiyorsa kumanda dan da deneyenilirsiniz

Sent from my iPhone5

Dun benimde icerideki dugmeden kapama yapmiyordu bugun calisiyor Aracta kullanilmayan aksamlari ayda bir calistirmakta fayda var ki mesela klima icin de kis aylarinda birkez acip son hizda birkac dakika calistirin derler kapaklar acilip icine sprey vs.. Sikip denemekte fayda var icerki tus calismiyorsa kumanda dan da deneyenilirsiniz

Sent from my iPhone5

Toledolarda kumandadan kontrol olmadığını biliyorum yada benim birşeyden haberim yok.

Geri
Üst Alt