Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

katalizör arıza lamb

Konu, 'Toledo' kısmında selo038 tarafından paylaşıldı.

1. selo038

selo038 SCW Üyesi

2
    0
    1
    arkadaşlar 2004 tolede singo yeni aldım. arıza lambası yanıyor sensör arızası diyor. servis katalizör dolmuştur dedi. araştırdım 250 diyende var 750 diyende ne yapacağımı şaşırdım bu lambanın yanması beni deli edecek katalizör değiştiren varmı fiyatı nedir bilgilendirirsenin sevinirim.

2. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Aracınızda lpg var mı? Lpg'li araçlarda lambda sensörünün doğru değer okuyamaması sebebiyle arıza lambası yanabilmekte.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    + 10

4. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    aynı şekilde benimde leon aracım war arıza lambası yunıyordu katalıtık konvektör öncesi kat1 oksıjen sensörü arıza veriyordu değiştirince düzeldi aracım lpglı
    size tavsiyem aracınızLa belirli bi km yapın benzinLe Lamba yanmıyosa sorun yoktur lamba yakıyorsa kesinLikle değiştirilmesi Lazım

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    bcb motorlarda katalıtık manıfoldla bırlesık oldugu ıcın tuzlu olabılır kı ben olsam kat ın ıcını bosaltırdım

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    benze bir sorun uğurun başından geçti açıklamada yapmış zaten uğurla irtibata geçersen daha sağlıklı olacaktır.

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bu arada formun kuralları gereği kendinizi üyeler bölümünde tanıtırmısınız

8. selo038

selo038 SCW Üyesi

2
    0
    1
    kardeş bende kayseride yaşıyorum sorun benzindede devam ediyor acaba nerede ve kaça değiştirdi sensör 1 i

9. layemut

layemut SCW Üyesi

80
    12
    8
    tam anlayamadım degıstırılmesı gereken nedır? ve bu ne kadara mal oluyor? ayrıca benzınde denemek ıcın ne kadar yol gıtmelıyız?

10. layemut

layemut SCW Üyesi

80
    12
    8
    tam anlayamadım degıstırılmesı gereken nedır? ve bu ne kadara mal oluyor? ayrıca benzınde denemek ıcın ne kadar yol gıtmelıyız? ıkıncı oluyor ama anlasılır olsun dıye yaptım kusura bakmayın...

Sayfayı Paylaş