Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Katalizör'ü İptal Ettik Muayenede Sorun Çıkartırlar Mı ?

Egoz emisyondan yakalanmadığın sürece 2 yılda bir..Zira benim b,ildiğim kaç model olursa olsun herkes ona muayeneden muayeneye giriyor.. (Nasıl bi ülke isek soluduğumuz nefes cam filminde daha değersiz kanunların gözünde):confused: üniversal dedikleride sanayide satılan her araca uyan neredeyse her egzostçuda bulunan bir parça..

Peki bu üniversaller normallerin yürüttüğü göreve yakın bir görev mi yürütüyor? Yani içinde yine petek doku var mı?

Eyvallah abi sağolasın, bakmıştım ama detaylı inceleyeyim... Bende şimdiye kadar sensör hatası vermedi, bitirince çevreyola çıkıp dipgaz test etmiştim... Neyse bakalım ;) İyi bayramlar bu arada...

Eyvallah abi sağolasın, bakmıştım ama detaylı inceleyeyim... Bende şimdiye kadar sensör hatası vermedi, bitirince çevreyola çıkıp dipgaz test etmiştim... Neyse bakalım ;) İyi bayramlar bu arada...

Teşekkür ederim sanada İyi Bayramlar..:)

Sorununa cevabı Can vermiş diğer konuda alternatifleride yazmış o yüzden o konuya yönlendirdim.. Orda söylenene katılıyorum bence direk iptal edip sensörü kandırmak en mantıklısı tabi bu biraz da senlik bi olay eğer çevreye zararı var ben zararlı gaz salınımı olsun istemiyorum dersen, en iyi çözüm yenisini takmak, diğerleri geçici çözüm (daha Doğrusu Ucuz Çözüm, Ama Araca bi zararı varmı dersen arabayı öldürmez ama tabiki orijinal parçalardan bi tanesi yok.. :eek:key:

Örneğin: universal Kat.
pr_01_163_max.jpg

pr_01_2492_max.jpg

Ekli dosyalar

• pr_01_163_max.jpg
    pr_01_163_max.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 7
  • pr_01_2492_max.jpg
    pr_01_2492_max.jpg
    12.7 KB · Görüntüleme: 6
Teşekkür ederim, tabi ki çevreye gaz salınımını düşürmeyi isterim, bu konuda ne kadar istekli olsam da bütçesel açıdan bakınca 84 model şahin parasına yeni katalizör (katalitik konvertör) taktırmak da hiç mantıklı gelmiyor... Üniversalleri araştırmaya başlıyorum ilk fırsatta, yardımların için çok sağolasın abi...

Geri
Üst Alt