Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Katalatik konventör

tertemiz tek parça gibi gözüken bi kat. görmedim şu zamana kadar..
bi işlem görmemiş de olabilir yani önceden.. :)

birde bu bosalttırma ,yanıltıcı taktırma veya susturucu taktırmanın fiyatları nelerdir???

Yanıltıcı + katalitik görünümlü orta susturucu 80TL Ankara'da.

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

Montajda içinde. Ankarada'sın galiba egzozcunun ismi Koç Egzoz. Kartını Ogün'le Arda'ya vermiştim tam adresi orada var. Gidince ben Ayberk'in arkadaşıyımi geçenlerde bi 2.4 Accord'a yapmışsınız diyin yardımcı olurlar.

saolun arkadaslar.
adresi banada verebilirmisin koc egzozun acaba? internette aradım bulamadım

Ustanın numarasını özelden yolladım. Umarım yardımcı olmuştur.

2. katalatik???

Beyler selam,

Bugun ankarada sasmaza gittim benim katalatik konventör bosmus ztn .Buarada dogus otoda arıza ısıgını sildirdim .Arıza aynen soyle "1. sıra katalatik seviyesi cok düşük".Zaten 2-3 güne tekrar cıkıcak arıza ısığı .Neyse Anlamadğım sey egzozcudaki usta bu aracalarda 2 tane katalatik olduğumu diğerinin manifoldda olduğunu söylüyor.Acaba 1. sıra dediği arızadaki burdaki katalatik olma ihtimali varmı ?İyice kafam karıştı.Arabanın cekişide bana hala iyi gelmiyo katalatik boş olmasına rağmen...
Ustatlardan yardım bekliyorum

Bakınca görülür zaten. Headerstan itibaren takip edin aracın egzoz sistemini, eğer başka bi katalitik varsa görülür zaten ki hiç sanmıyorum.

benimde pekinnasım gelmedi ayberk aslındada.1. sıra dediği manifolddaki sensör sanırım yani katalatikten önceki sensör bu arıza ne anlama gelio yani???
yanıltıcı taktırsammıki

Dediğim egzozcuya gitmenizi tavsiye ederim ben. En iyi oranın bi bakması. Egzozcunun olduğu sırada, köşede Dinler Otomotiv var. Orada da arıza tespit cihazı var ordan da yardımcı olurlar başka konularda. Orada da Ayberk'in arkadaşıyım diyin yardımcı olurlar.

Geri
Üst Alt