Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kat iptali motor ışığı sorunu....

Konu, 'Teknik Destek' kısmında yalcingedik tarafından paylaşıldı.

1. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    arkadaşlar aracımın kat iptalini yaptırdık bir parça getirttik ve motor ışığı sönmüsdü birsüredir geri yanmaya başladı 1-2 yere sordum ne yaparsan yap kat iptali olmuyor dediler yeniden takdır diyorlar katın içini boşalttık simdi ne yapayım yenisinimi alayım yoksa bilinen bir yöntem varda burdakilerin haberimi yok ? yada sıfırının veya 2 ci elini bulabileceğim bir yer varsa yardım ederseniz sevinirim. kıbrısdan sevgilerle :)

2. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    yine başına iş almışsın yalçınım...

3. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    erkanım kat iptalinden sonra bir gidişi değişdi arabanın inanamazsın ama lamba yine yandı 1 kaç yer sömdüremezsin ne yaparsan yap diyor :S LEON unmu var derdin var :p yalan seviyorum LEON unumu :d

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Bi yaniltici koyilmasi lazim otaya egsozcunun yapmasi lazim sacma geldi bana

5. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    yani kat iptali yaptıramayacak mıyız biz şimdi ? :(

6. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    şemun yanıltıcı koyduk 2 hafta sürdü adama gittim yapacağım bir sey yok bu araçlarda karşılaşılıoyr diyor ama bir çözümü olmalı bence ?

ben bulana kadar yaptırma dederim

7. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    İlk defa duyuyorum bole birsey detayli bilgisi olan yazar umarim ama bence aracla ilgili bir sorun degil bi yerde bir hata yapilmis gibime geliyo

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    yazılım ya da yanıltıcı çözüm olur..

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    yanıltıcı duzgun ayarlanmamıs ısın mantıgı lambda sensorunu normalınden braz daha asagıya cekmetır kı eskısınden fazla gelen egsoz gazını az okusun kı ıs dengelensın.egsozcu guzel uydurmus naparsan yap sonmez demekle.yakın zamana kadar semunun arabasındada kat ıptal yazılımsız dolasıyodu ve yanıltıcı oldugu ıcın b sorun yoktu.dogru sensoru yanıltmıstır umarım

10. FRTDI

FRTDI SCW Üyesi

121
    13
    18
    Aynen oyle bende ilk yaptigimda motor isigi yanmisti. Tamamen yanilticiyla alakali isigi sondurmeden once serviste bi vagcom a baglayin sensor zengin mi okuyor fakir mi onu ogrenin sonrada sonuca gore yanilticiyi biraz daha asagi veya yukari alin muhtemelen cozulecektir. Yaptirilamaz diye bisey yok ben yaklasik 2 senedir oyle kullaniyorum, ayrica oldu ki sonmedi eger kafaniza takmiyorsaniz yanik kalsin nede olsa bi zarari yok..

Sayfayı Paylaş