Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kat iptali motor ışığı sorunu....

yalcingedik

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın kat iptalini yaptırdık bir parça getirttik ve motor ışığı sönmüsdü birsüredir geri yanmaya başladı 1-2 yere sordum ne yaparsan yap kat iptali olmuyor dediler yeniden takdır diyorlar katın içini boşalttık simdi ne yapayım yenisinimi alayım yoksa bilinen bir yöntem varda burdakilerin haberimi yok ? yada sıfırının veya 2 ci elini bulabileceğim bir yer varsa yardım ederseniz sevinirim. kıbrısdan sevgilerle :)

yine başına iş almışsın yalçınım...

yine başına iş almışsın yalçınım...
erkanım kat iptalinden sonra bir gidişi değişdi arabanın inanamazsın ama lamba yine yandı 1 kaç yer sömdüremezsin ne yaparsan yap diyor :S LEON unmu var derdin var :p yalan seviyorum LEON unumu :d

Bi yaniltici koyilmasi lazim otaya egsozcunun yapmasi lazim sacma geldi bana

yani kat iptali yaptıramayacak mıyız biz şimdi ? :(

İlk defa duyuyorum bole birsey detayli bilgisi olan yazar umarim ama bence aracla ilgili bir sorun degil bi yerde bir hata yapilmis gibime geliyo

yazılım ya da yanıltıcı çözüm olur..

yanıltıcı duzgun ayarlanmamıs ısın mantıgı lambda sensorunu normalınden braz daha asagıya cekmetır kı eskısınden fazla gelen egsoz gazını az okusun kı ıs dengelensın.egsozcu guzel uydurmus naparsan yap sonmez demekle.yakın zamana kadar semunun arabasındada kat ıptal yazılımsız dolasıyodu ve yanıltıcı oldugu ıcın b sorun yoktu.dogru sensoru yanıltmıstır umarım

yanıltıcı duzgun ayarlanmamıs ısın mantıgı lambda sensorunu normalınden braz daha asagıya cekmetır kı eskısınden fazla gelen egsoz gazını az okusun kı ıs dengelensın.egsozcu guzel uydurmus naparsan yap sonmez demekle.yakın zamana kadar semunun arabasındada kat ıptal yazılımsız dolasıyodu ve yanıltıcı oldugu ıcın b sorun yoktu.dogru sensoru yanıltmıstır umarım
Aynen oyle bende ilk yaptigimda motor isigi yanmisti. Tamamen yanilticiyla alakali isigi sondurmeden once serviste bi vagcom a baglayin sensor zengin mi okuyor fakir mi onu ogrenin sonrada sonuca gore yanilticiyi biraz daha asagi veya yukari alin muhtemelen cozulecektir. Yaptirilamaz diye bisey yok ben yaklasik 2 senedir oyle kullaniyorum, ayrica oldu ki sonmedi eger kafaniza takmiyorsaniz yanik kalsin nede olsa bi zarari yok..

Geri
Üst Alt