Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kat iptali hk

beetle

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
arkadaşımın 2006 model 3.16i bmw'si için kat iptali yaptırmak istiyoruz.Bununla ilgili olarak bize nerede,nasıl,ne kadara yaptırabileceğimiz hakkında yardımcı olacak arkadaşlarım varmıdır? şimdiden teşekkür ederim.

maslak sanayii iskender usta

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

katalizör iptalini neden yaptıracaksınız?araca hiç faydası yok.alt devirlerde back pressure düştüğü için araç zayıflar,üst devirde belki biraz güçlenir, havayı kirletip daha fazla ses alırsın

cezmı abım chıp yaptırdıgında kat ıptalı yararı oluyo yanlız ... helekı komple guz boru ardından son susturucu degısımı aracı baya kendıne getırıyor cunku ben kat ıptalı dısında uygulamıstım aracıma gayet faydasını aldım tek derdı adamda kafa kalmıyodu :D

Sanırım kocaelindesiniz, size en yakın istanbulda bostancı sanayide gider eksozu tavsiye edebilirim, adamlar işinin ehlidir, ayrıca çokta paralar istemezler.

Cezmi abicim aslına bakarsanız kat iptalinin düşünmemizin nedeni kat'ın bozulmuş olması bu nedenle de hem biraz ses almak için hemde son susturucu olması . açıkcası çok da performans beklemiyoruz.

Hakan'cım , dediğin gibi Maslak bize biraz uzak kalıyo fakat bostancıda yaptırabiliriz.

Çok teşekkür ederim herkese.

Sanırım kocaelindesiniz, size en yakın istanbulda bostancı sanayide gider eksozu tavsiye edebilirim, adamlar işinin ehlidir, ayrıca çokta paralar istemezler.

aynı yerde yaptırdım kat iptalini hiç arıza lambası falan da yanmadı henüz ,tavsiye ederim yanlız çıkacak katalizörünüzü bırakmayın alın..

önceki aracımda iptal etmiştim ama hiç bir faydasını görmemiştim. son susturucu değişimini anlıyorum da kat ipatilini bir türlü anlamıyorum neden yaparlar diye. Yüksek devirde işe yarayan düşük devirde ters etki yapan bişey genelde zararlı bişey olsa gerek.

önceki aracımda iptal etmiştim ama hiç bir faydasını görmemiştim. son susturucu değişimini anlıyorum da kat ipatilini bir türlü anlamıyorum neden yaparlar diye. Yüksek devirde işe yarayan düşük devirde ters etki yapan bişey genelde zararlı bişey olsa gerek.

neden yaparlar?? çünkü yenisi 2 binlira civarında olduğu için bu kadar basit yani iptal nedeni, en azından benim için öyleydi

evet nebi , aynen iptal nedeninin en öncelikli nedeni yenisinin çok pahalı olması

Sadece son susturucu değişimi veya sadece katalitik iptali ile güç almak verimsiz olur. Eğer amacınız güç almak ise, 60'lık düz boru çektirip sadece son susturucu takmanız lazım.

---------- Post added at 07:14 ---------- Previous post was at 07:13 ----------

neden yaparlar?? çünkü yenisi 2 binlira civarında olduğu için bu kadar basit yani iptal nedeni, en azından benim için öyleydi
Leon'un spor katalitiği Porche 911'inkinden pahalıymış :D 2 hafta önce 911 Carrera araca spor katalitiği 1000$ a kargo dahil aldık.

Geri
Üst Alt