Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kaskoya Cupra Tampon İşletme Hakkında Yardım Lütfen

Konu, 'Sigorta & Kasko' kısmında eneserol tarafından paylaşıldı.

1. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Geçen gün bir arkadaşım leonuyla bir minibüse arkadan çarpmış. minibüste fazla bir hasar olmadığı için tutanak falan tutturmadan kaza mahalinden anlaşarak ayrılmışlar. Leonun kaskosu yok daha doğrusu yeni bitmiş ve yeniletmeye fırsatı olmamış. Tampon da çatlak var sanırım o da emin değil, sağ far da değişecek büyük ihtimal. Şimdi arkadaş kasko yaptıracak tampona biraz daha fazla hasar verip kırılmasını sağlasa kaskoya da cupra tamponlu diye işletse exper geldiğinde üzerinde cupra tampon olmadığını görecek buna rağmen cupra tampon mu takılır yoksa orjinali mi bilen arkadaşlar yardım ederlerse seviniriz.

Eki Görüntüle 3573 Eki Görüntüle 3574

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    enes arkadaşına geçmiş olsun.arkadaşın eğer kendi imkanlarıyla yaptıracaksa farı ,tamponu 37fbli ile irtibata geçin onda sağlam far camı var acele etmezse tampon için operasyon yapılacak paslaşın

3. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    böyle bi işlem sıkıntı yaratabilir abi yani %90 sıkıntı çıkaracaklar anca servisle anlaşıp yeni tampon yerine cupra tamponu istenilir ve aradaki fark servise ödenir mesela normal tampon 500tl cupra tamponu 600tl ise servisle konuşup 100tl cebinden verip alabilir kolaylıkla ama fark ne kadar çıkar orasını bilmem burda bi arkadaşın cordobasına cupra tamponunu bu şekilde taktırmıştık

4. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    kaskoya cupra tampon işletebilmesi için fatura gerekli bence çünkü ben cuma günü aero body kiti kaskoya işletirken fatura istediler

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Teşekkür ederim Yekta abi. arkadaş kasko yaptıracak kasko da sanırım sadece far camı değiştirmez komple değiştirir diye düşünüyorum. ben yine de iletirim arkadaşıma

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    kasko yapmadan önce aracı görmek isteyebilirler...

7. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    senin söylediğin de mantıklı Taha ama işte aradaki fark çok uçurum olursa ona yanaşmaz sanırım. servisi arayıp sorması lazım o zaman.

diyelim ki aracı cupra tamponlu aldı sonra sattı normal tampon taktı buna rağmen fatura isteyemez sanırım. gerçi onu da biz ispatlayamayız oda ayrı mesele :(

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ya haberiniz olsun işte kasko yok dedin o yüzden dedim sıkıntı yaratacak gibi durum olursa erhanla paslaşın iş görülsün

9. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Eyvallah sağol abi söylerim arkadaşa aklımızda bulunsun

10. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Tanıdığınız kaskocu varsa kasko yapar.Enes bu konu hakkında Burçak'tan daha güzel bilgi alabilirsin.
    Tampon değişeceği zaman servisle konuşursanızda büyük olasılık farkı vererek halledersiniz.
    Geçmiş olsun.

xx

Sayfayı Paylaş