Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaskoya Cupra Tampon İşletme Hakkında Yardım Lütfen

Cupra tampon var gibi işletip risk alamaya gerek yok..
zaten kaskosu yapıldığın araç hasarlı olucak..ben o riske girmezdim tamponun farkını verip öne Cupra tampon alırdım..

senin söylediğin de mantıklı Taha ama işte aradaki fark çok uçurum olursa ona yanaşmaz sanırım. servisi arayıp sorması lazım o zaman.

biz öyle yapmıştık abi başka türlü kaskodan takılmaz cupra tamponu ondan sonrada zaten servis fatura kesiyor o faturaylada acentede kaskoya işletti cupra tampon diye bi sorun olmadı 30-40 tl fazladan ödüyorsun kaskoya öyle olduğunda

Tanıdığınız kaskocu varsa kasko yapar.Enes bu konu hakkında Burçak'tan daha güzel bilgi alabilirsin.
Tampon değişeceği zaman servisle konuşursanızda büyük olasılık farkı vererek halledersiniz.
Geçmiş olsun.

xx

Teşekkürler engin. zaten kasko yenilenirken aracı görmek isteyeceklerini sanmıyorum böyle birşey hiç duymadım. Şimdi şöyle kasko yapılacak yapıldıktan atıyorum 1-2 hafta sonra kaza yapıldı diye bildirimde bulunacak bu durumda zaten exper gelip araca bakacak aracın üzerinde cupra tampon görmeyeceği için yine de cupra takılır mı onun peşinde arkadaş yoksa aradaki fark çok uçuk değilse verilip cupra taktırılır

Cupra tampon var gibi işletip risk alamaya gerek yok..
zaten kaskosu yapıldığın araç hasarlı olucak..ben o riske girmezdim tamponun farkını verip öne Cupra tampon alırdım..

biz öyle yapmıştık abi başka türlü kaskodan takılmaz cupra tamponu ondan sonrada zaten servis fatura kesiyor o faturaylada acentede kaskoya işletti cupra tampon diye bi sorun olmadı 30-40 tl fazladan ödüyorsun kaskoya öyle olduğunda

o riski almaya değmez diyorsunuz mantıklı bence de en iyisi aradaki farkı verip cupra taktırmak

bu arada o tamponu atmayın lazım olacak 1-2 iş için..

Bende bu konunun arasında bişi sormak istiyorum basından bu durumun gectiği üyelerimiz var ben cupra tamponumu işletmek istiyorum kaskoma maliyet nedir neler yapmam lazım 2. el alıcam tamponu ?

öncelikle geçmiş olsun.
ben fiber aero tampon yaptırdıgımda kaskoya orjinal diye işletirken sordular fatura varmı dıye ben yok dedım kaça yaptırdın dedıler bende salladım 1100 tl diye sonra işlediler belgeyide aldım.ama şunu belirteyim kaskocu tanıdık.şimdi ben tamponu vursam biryere bana hemen orjinal takarlarmı yani fiber oldugu analaşılacak tabi servisde herangi bir sorun oluyormu bunu merak ettim yada böyle yapan bir arkadaşımız varmı ?

Bende bu konunun arasında bişi sormak istiyorum basından bu durumun gectiği üyelerimiz var ben cupra tamponumu işletmek istiyorum kaskoma maliyet nedir neler yapmam lazım 2. el alıcam tamponu ?

tamponu 2. el alıcaksan eğer faturan olmucak bunuda çok samimi bi acenten olacakki yapsın servisden tampon fiyatı alırsın o fiyatı kaskoya işletirsin ben exeodaki bütün herşeyi faturasız işlettim lip i bile :) 4000tl kadar bi extra kaskoya iştettim jant lastik ön arka tampon double dini bile işlettim 90 tl fazladan ödedim kaskoya. tamponun servisdeki fiyatı 1200tl civarı ise 30-40 tl gibi bi fark ödüyorsun

Benim tamponlarda kaskoya işli. Fakat fatura filan istememişlerdi direk aro kit dedim fiyatını dedim işlediler..

Geri
Üst Alt