Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaskom Bitiyormuş...

Bence kesinlikle devam et ben cok memnunum memurlara indirimide var eğer memur isenizde :)

Fiyat olarak çok çok ucuz bişe arıyorsanız Liberty Sigorta denemenizi tavsiye ederim arabayı geçen sene teslim aldığımda 1100 TL kasko ödedim en ucuzuydu o zamanlar Eureko Sigorta fakat Kayadibi Eureko ile anlaşmayı bitirmiş dedi orda çalışan bayan bana bu senede 1100 civarı fiyatlar çıkardı axa dan felan ben başka bir şirketle görüştüm hem kendi servisimlede anlaşmalıymış Liberty den 680 TL ye yaptırdım arada uçurumlar var çok çok fazla ödemeye değmez diye düşünüyorum... Eğer istersen ilgili arkadaşın telini veririm...

Ben 2006 ibiza mı geçen sene birlik sigortada 700 liraya
Dün 2004 clio mu 720 liraya yine birlik sigortaya kaskolattım.

xx

o fiyata göre de hasar hizmeti alacaksın ki inşallah gerek kalmaz.

Burçak Hanım onada para ödüyor diğerinede fiyatına göre kimse hizmet veremez bir kaza anında söke söke tüm hizmetler alınır boşuna yüksek para ödemeye gerek yok ha biraz başın ağırır ama sonuçta işin hallolur ucuz fiyata , her pahalı hizmet kaliteli değildir bunuda unutmayalım

Burçak Hanım onada para ödüyor diğerinede fiyatına göre kimse hizmet veremez bir kaza anında söke söke tüm hizmetler alınır boşuna yüksek para ödemeye gerek yok ha biraz başın ağırır ama sonuçta işin hallolur ucuz fiyata , her pahalı hizmet kaliteli değildir bunuda unutmayalım

Hiç bir zaman pahalı hizmetin kaliteli olduğunu savunmadım.Sigorta sektöründe 13 senedir tecrübeli biri olarak bu konuda yorum yaptım.Dubai Sigorta çok yeni bir şirket olduğundan ve çok indirim yaptığı için hasar anında ödeme sıkıntısı çekiyor.Bu çok net ve açık biraz başınızın ağrıması ile kalmıyor.3 ayda hasar ödemesini alamayan kişileri biliyorum.

Geri
Üst Alt