Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaskom Bitiyormuş...

serenity

Kayıtlı Üye
Hiç takip etmemiştim...Kaskomun süresinin dolmasına 1 hafta kalmış.Şimdiki Anadolu Sigorta.Yine aynısından yaptırmayı düşünüyorum.Kaza vs olmadığı için dolayısıyla memnunum.Siz neyi tavsiye edersiniz?Hangi şirketten yaptırayım?

Fiyat olarak başka sirketleride araştırman lehine olur..

anadoludan uzak dur komutan. tercihim yapı kredi allıanz ergo ve ak sigorta.

meslek ne bilmiyorum ben Allianz yaptım öğretmen indirimi de vardı

vallaha neden bilmiyorum ama ben yaptıracağımda anadolu dan ve ankara dan uzak dur demişlerdi..ben de ergo yu tercih etmiştim...

ak sigorta ve axa gerçekten iyi ama fiyatlarını araştırıp yaptırmanız en hayırlısıdır.

suleyman ben ısyerının arabalarını yaptırırken sıgortacımdan fıyat alıyorum 9 fırmadan fıyat calısıyor en ucuzunu yaptırıyorum bence sende oyle yap

bnde yapıkredi vardı bitince allianz yaptırdım yk den memnundum ama hasar olduğu için yüksek fiyat verdi allianz fiyat olarak iyi daha hasar olmadı (inş. olmaz)

Geri
Üst Alt