Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaskodan mı cepten mi yaptırmalıyım?

mehmet33

Kayıtlı Üye
IMG_2892.JPG IMG_2891.JPG
iyi akşamlar dostlar abiler. bugün mersin kütahya arası yolculuğumda konya ereğli otoban çıkışını 5-10 km geçtikten sonra 90km/h sabit hızda, tam bir tırı sollarken orta refüjden fırlayan köpeğe vurdum. serviste mi yaptırayım? dışarda mı yaptırayım? tahmini masraflar ne olur? durumu nasıl düzeltirim? bi yorum bırakırsanız çok sevinirim.

Gecmis olsun.hem senin hemde hayvan adina.
Eger kaskon varsa serviste yaptirabilirsin.
Kaskon yok ise cikmacidan arayip beyaz bi tamponla isini gorebilirsin. Veya yansanayi ucuz yollu veya yine servise gidip orjinal takabilirsin .. Secim senin.

Bence 2. El orjinal çıkma alıp kendin yaptır fazla bi ücret tutmaz en önemlisi hasar kaydı yazmaz. Allah beterinden korusun.

Geçmiş olsun köpekte birşey yoktur inşAllah.. Sahibindende çıkma yedek parça satan kişiler var oralardan belki bulunabilir.. Allah beterinden korusun iyi ki kaputta yada farda hasar yok..

Geçmiş olsun. Bence kaskodan yaptırın gitsin. Neden cebinizden para çıksın ki. Çok ta takmayın hasar kayıt meselesine.

Ekli dosyayı görüntüle 14245 Ekli dosyayı görüntüle 14246
iyi akşamlar dostlar abiler. bugün mersin kütahya arası yolculuğumda konya ereğli otoban çıkışını 5-10 km geçtikten sonra 90km/h sabit hızda, tam bir tırı sollarken orta refüjden fırlayan köpeğe vurdum. serviste mi yaptırayım? dışarda mı yaptırayım? tahmini masraflar ne olur? durumu nasıl düzeltirim? bi yorum bırakırsanız çok sevinirim.
Başlığın kurallara uygun olmafığı için düzelttim.
Bence de kaskonu kullan 100-200tl gibi bişey olsa cepten karşıla da masrafın bu meblağdan biraz yüksek çıkacak.
Her sene bi dünya para veriyoruz kaskoya

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence serviste yaptırın dışarıdan görünen ile işin içine girince maliyet fazla çıkar en sağlam olan serviste kasko ile yaptırmak kasko bozulsa bile sadece indirim kaybolur

cepten yaptır kardesım hem aracında kayıt olusmamıs olur hemde kaskon bozulmamıs olur

2 bine yakın tutar gibime geliyor. lineayla konya ankara arasında vurdum. 5 bine yakın masraf çıktı ta o zaman.

kaskom delinmesin diyorsan iyi bir ustan olsun.

12289515_539114916236937_6932656878260985533_n.jpg

Geri
Üst Alt