Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaskodan ön cam değişimi

scgnbsl

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın ön camı yaklaşık iki hafta önce çatladı.okulun bahçesinde oldu.artık çocuklar yanlışlıkla mı yaptı yoksa kasıt mı var belirleyemedim.zaten şasi nosunun yazdığı yerde taş sıçraması nedeniyle çatlak vardı bu da değiştirmeye vesile oldu dedim.anadolu sigortodan kaskom var.kaskoyu yaptırdığım yerle görüştüm anlaşmalı camcılardan ücretsiz değiştirebilirsin servise gidersen %25 fark verirsin dedi.ben orjinalden yanayım ama fikirlerinizi sormak istedim yine de.camı ankarada değiştirmeyi düşünüyorum.kaskonun anlaşmalı olduğu camcılar yenimahallede oto cam a.ş ve altındağda özyıldırım ticaret.bu firmalar hakkında bilgisi olan var mı acaba işçilikleri nasıldır sağlam iş yaparlar mı.servisi ise henüz aramadım yarın arayıp konuşacağım.öncesinde bilen varsa ön cam değişim fiyatı nedir acaba?

Ankaralı arkadaşlar yardımcı olacaktır. Gecmiş olsun ayrıca

Geçmiş olsun kardeşim. Ben servisten yanayım. Temiz olsun, orijinal olsun. [MENTION=25240]arthur[/MENTION] paşa kardeşim yardımcı olur sana bilgisi varsa

geçmiş olsun habilin dedigi gibi bende servisten yana o söyledigin firmaları tanımam ama istersen musait ounca araştırırım şunuda söyleyim aracın digercamlarına bakarsan bütün camlarda seat yazar eger farlı bi firmadan taktırırsan serviste degilde orda farglı bişey yazacak ama servisten alırsan seta yazacak ha nekadar senin için önemli bilemem ama eger satacagın zaman kılın birine denk gelirsen bu cam degişmiş niye diyo sorar başını agrıta bilir

"Ucuz mal alacak kadar zengin değilim"

İlk prensibin bu olsun. Birebir aynısını da bulursan boşuna da fazla para vermeye gerek yok. O yüzden iyice araştırın derim.

Arkadaşlar şöyle bir durum var ;
Ön camı anlaşmalı cam servisinde değiştiriyorsun orjinal cam varsa ellerinde takıyorlar.yoksa talep ediyorsun biraz bekliyosun cam geliyor yine takıyolar.he bekleyemem diyorsan logosuz orjinal cam takıyor.para vermeye ne gerek var bi daha kaskondan yaptır gitsin bana kalırsa.Anlaşmalı cam servisi ile görüşüp bilgi alabilirsin.

Arkadaşlar şöyle bir durum var ;
Ön camı anlaşmalı cam servisinde değiştiriyorsun orjinal cam varsa ellerinde takıyorlar.yoksa talep ediyorsun biraz bekliyosun cam geliyor yine takıyolar.he bekleyemem diyorsan logosuz orjinal cam takıyor.para vermeye ne gerek var bi daha kaskondan yaptır gitsin bana kalırsa.Anlaşmalı cam servisi ile görüşüp bilgi alabilirsin.

teşekkürler erdinç hocam.söylediğin gibi anlaşmalı olan camcıyla görüştüm ' bizde yan sanayi olmaz camlar orjinal 'dedi.seat logosu var mı dedim hayır dedi.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

geçmiş olsun habilin dedigi gibi bende servisten yana o söyledigin firmaları tanımam ama istersen musait ounca araştırırım şunuda söyleyim aracın digercamlarına bakarsan bütün camlarda seat yazar eger farlı bi firmadan taktırırsan serviste degilde orda farglı bişey yazacak ama servisten alırsan seta yazacak ha nekadar senin için önemli bilemem ama eger satacagın zaman kılın birine denk gelirsen bu cam degişmiş niye diyo sorar başını agrıta bilir

sağol abi.anlaşmalı camcıyla görüştüm dediğin gibi camda seat logosu yokmuş ama orjinal biz de yan sanayi olmaz dedi.pm de atmıştım ama peki sen ankarada hangi yetkili servisi önerirsin senin sürekli gititğin tanıdığın var mı? direkt onunla görüşeyim ben

Ayni durumu yaklasik 1,5 ay evel yasadim. Bahsettiginiz firmalari bilmiyorum ancak ben Istanbul'da Bostanci Sanayş'de yaptirdim. Sonuc hic memnun degilim. Soyle ki; cam dogru durust temizlenmiyor bile. Ciddi anlamda kalite farki var bence. Oysa hemen hemen herkes ayni cam oldugunu serviste takilanda tek farkin logo oldugunu soylemisti. Bence hic de oyle degilmis. Ben kesinlikle serviste taktir derim.

Ayni durumu yaklasik 1,5 ay evel yasadim. Bahsettiginiz firmalari bilmiyorum ancak ben Istanbul'da Bostanci Sanayş'de yaptirdim. Sonuc hic memnun degilim. Soyle ki; cam dogru durust temizlenmiyor bile. Ciddi anlamda kalite farki var bence. Oysa hemen hemen herkes ayni cam oldugunu serviste takilanda tek farkin logo oldugunu soylemisti. Bence hic de oyle degilmis. Ben kesinlikle serviste taktir derim.

anladım teşekkür ederim.ben de bu sorunları yaşayabileceğimi düşünerekten firmaları bilen biri var mı diye sormuştum.anlaşılan en iyisi servis..

Geri
Üst Alt