Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kasko !

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında hernandez tarafından paylaşıldı.

1. hernandez

hernandez SCW Üyesi

18
    1
    3
    arkadaslar bugun almıs oldugum ibiza signa 2004 aracıma kasko yaptırmayı dusunuyorum fıyat bılgısı olan varmı ortalama nedır kasko bedelı ?

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    fiyat olarak bilmiyorum ama en uygun fiyatı veren dubai grup dan fiyat almanızı öneririm poliçeleri de çok kuvvetli...
    iki yıldır çok memnunum o kadar araştırdım en uygun fiyatı duabiden almıştım.. özsermayesi el maktuma ait...

3. hernandez

hernandez SCW Üyesi

18
    1
    3
    yarın öğrenıcem ferıdun teşekkurler

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  4. complication

complication SCW Üyesi

8
    0
    1
    ben sport için fiyat aldım bir arkadaşımdan, 1500 tl ye yakın dedi.

5. eqoulaiser

eqoulaiser SCW Üyesi

249
    42
    28
    eğer kasko için uygun fiyat arıyorsanız sizi benim kasko yaptırdığım kişiye yönlendirebilirim. eski aracımdan sonra çok zaman geçtiğinden ilk kez kasko yapıyor gibi olmuştum bu aracıma kasko yaparken. kimi yer 2400 tl ye kadar teklif vermişti. en uygun olan sigortam netin 1500 TL nakit 1600 10 taksit önerdiği aynı kaskoyu (anadolu sigorta) 1100 TL ye 10 taksitte halletti. ankaradan arkadaş. düşünürseniz teklif almak vs. isterseniz bana özelden mesaj yollayın size iletişim bilgilerini göndereyim :eek:key:

6. anfor

anfor SCW Üyesi

79
    24
    8
    Güngör benim tavsiyem grupama yaptirman çünkü başima gelen olayi anlatayim! Aracimin öncemina taş gelmesinden dolayi çatladi serviste orjinal'ini taktirmak istedim benden önce 75 tl muhafiyet parasi istediler fakat kaskomun grupama olduğunu söylediğimde hiçbir ücret alinmiyacağini söylediler ve taktilar eğer ucuza kaçip olmadik bir kasko firmasina yaptirsaydim o 75 tl farki benden almak zorunda kalacaklarini söylediler. ( başima geldiği için paylaşmak istedim ) saygilar.

7. BAHRİ

BAHRİ SCW Üyesi

81
    19
    8
    Gittiğiniz servis hangi sigorta ile anlaşmalıysa, o şirketten kaskonuzu yaptırın derim ben. Ayrıca Anadolu sigortayı tavsiye ederim. Fiyatı ve hizmeti bir çoğundan iyidir...

8. anfor

anfor SCW Üyesi

79
    24
    8
    grupama ya 800 tl ye yaptırdım ( terör,kundaklama,doğal afet, sıfır muhafiyet ) ful + ful.

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    1300 ile 1500 arası fiyat çekerler...

Sayfayı Paylaş