Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KASko

bende merak ettim :) eli değmişken bizim kaskolarıda yapsın bari :D

nereye yaptırdın? çok iyi fiyata yaptırmışsın....

süpermiş yarın bende hemen bi fiyat alıyorum bakalım ne diyecekler :) ama senin personel indirimin vardı galiba değilmi.... normal fiyat üzerinden %40 indirim almama rağmen 988 TL fiyat verdiler... bakalım maaşımızı Halkbankasından alıyoruz belki ordan yırtarız gibime geliyo :D

Ohh ohh ne güzel fiyat :)
o zamn benm arabayı kuzene devredeyim oda Halkbank da çalışıyor 50 yada 150 TL ye kaskolar benim arabayı heralde.
senin 2000 model arabayı 604 tl ye yapıyorlarsa 2009 uda 50 ile 150 arası bir fiyat çıkar sanırım

onur kardeşim az önce halk sigorta ile görüştüm... 10 yaş üstü araçlara sigorta yapmıyoruz diyolar... eğer devam eden kaskosu varsa yapılabilirmiş... bende dedimki arkadaşım yaptırdı 2000 model aracına o nasıl yapılmış... adamın cevabı direk olarak şu; " 2001 model araca yapmayan şirket 2000 model araca nasıl yapar yanlış kesmişlerdir poliçesini " diye bir yorumda bulundu.... Anlam veremedim bende :confused:

bı bılgım yok polıce benm elımde yapmılar yanı ılgınc bı durum bunun normallıgını nasıl ogrencem ben ?

Geri
Üst Alt