Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KASko

haklısınız ama ankara ya cok sık gelıyorm yaptırsam ıyı olcak amasya nın trafıgı daha berbat sankı her yol onlarınmıs gıbı suruyolar

ben SBN sigortadan fiyat aldım ama memur-sen için özel kampanyaları var... 14.450 TL aracımın kasko değeri 3500 TL lik aksesuar var dedim 17.950 TL için verilen prim 988 TL oldu... aksesuarsız ve kampanyasız normal fiyatı yaklaşık 1200 civarıydı sanırım.... ankara sigorta 1400 TL demişti bana.. üstelik ilk araç ve ilk kasko ayrıca araç 34 plaka....

haklısınız ama ankara ya cok sık gelıyorm yaptırsam ıyı olcak amasya nın trafıgı daha berbat sankı her yol onlarınmıs gıbı suruyolar

Onur kardeşime katılıyorum istanbula nazaran küçük bölgelerde araba kullanmak daha zor çünkü
her yörenin kendine has kuralları var bende k.maraş elbistanlıyım memlekete gittiğimde araç kullanamıyorum
tali yoldan ana yola katılıcam diyelimki yaklaşık 300mt den amcam 40km ile gelıyor beklemek zorundasın önüne çıkarsan
kornayı yersin hatta ona uyarsan kavga bile edersin bu sadece gördüğüm örneklerden biri :)))

her neyse sen yinede kasko yap kardeşim nerde ne olacağı belli olmaz ki toledonun parçaları ucuz değil bunuda hesapla

yarın ilk işim kasko yaptırmak olacak SBN ye sorcam yarın ankara sıgorta 1400 demıstı askerı ındırım 1100 e ınmıstı 12 taksıt bır de soracagım soru sıze 11.000 tl verıolarmıs pert olunca bu fıyatı artırsam ne kadar fark verrırım benm araca ek olarak park sensoru + xenon far + sıs farı taktırdım.

yarın ilk işim kasko yaptırmak olacak SBN ye sorcam yarın ankara sıgorta 1400 demıstı askerı ındırım 1100 e ınmıstı 12 taksıt bır de soracagım soru sıze 11.000 tl verıolarmıs pert olunca bu fıyatı artırsam ne kadar fark verrırım benm araca ek olarak park sensoru + xenon far + sıs farı taktırdım.

araç bedeli reasüransın sitesinde ne ise onun en fazla % 10 üstünde aracın değerini yükseltebilirsiniz.Eğer araçta sonradan takılan aksesuar var ise ayrıca araç bedeli dışında aksesuar bedeli olarak belirtmeniz gerekiyor.

Arkadaşlar peder bankası oldugundan bgn kendı bankasından fıyat almıs ve ılgınclık su kı banka kendı personel ındırımı yaptırınca 580 tl ye kasko yapıyolarmıs sızce bu naasıl?

Geri
Üst Alt