Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kasko ve sigorta fiyatlarınız

emregenc31

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba bu hafta kasko ve sigorta sürem doluyor. Geçen yıl kasko 1050 sigorta 550 TL idi. Aracım 2013 seat leon fr. Bu yıl daha da inmesini beklerken aldığım teklifler daha fazla. 6 yıldan beri çok şükür kazasız belasız biniyorum. sizlerin araç sigorta ve kasko ücretleri nedir acaba?

arkadaşlar merhaba bu hafta kasko ve sigorta sürem doluyor. Geçen yıl kasko 1050 sigorta 550 TL idi. Aracım 2013 seat leon fr. Bu yıl daha da inmesini beklerken aldığım teklifler daha fazla. 6 yıldan beri çok şükür kazasız belasız biniyorum. sizlerin araç sigorta ve kasko ücretleri nedir acaba?

Onlar da sürekli yerinde durmuyor zam geliyor yıl başından sonra tekrar zam gelecek yani birkaç yıl çok aşırı indirim olmaz diye düşünüyorum
Benim 2017 ateca için kasko 2400₺ trafik 1150₺ falandı sanırım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

2011 model leon 1.4 tsı için geçen sene kasımda 900 küsür vermiştim
bu kasımda 1060 tl verdim
geçen seneki araç bedelim 50 000 iken bu sen 60 000 çıkmış
maaşa gelmese de zam
İÇİMİZDE...

2014 leon fr için 2 ay önce 1.090 TL sigorta, 2.000 kasko ödedim ben de

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bana bu yıl 600 sigorta 1100 kasko çıktı ben o zaman yerimde durayım ses çıkarmadan :)

Kasko fiyatları; sürücü yaşı, şehri, hasarsızlığı vs.. gibi etkenler yüzünden çok değişiklik gösterir bu sebeple şirketlerden teklif alıp fiyat ve poliçe kapsamı yönünden en uygununu seçmen daha mantıklı olacaktır.

Kaskonuzu yaptırırken dikkat edin bazı şirketler dolu yağışını tabi afetten çıkarmışlar.Özellikle sigortacıya sorun,çünki poliçelerde bir sürü kelime oyunu var.Yirmi gün önce kaskoyu yaptırdım dikkatimi çekti.

Kaskonuzu yaptırırken dikkat edin bazı şirketler dolu yağışını tabi afetten çıkarmışlar.Özellikle sigortacıya sorun,çünki poliçelerde bir sürü kelime oyunu var.Yirmi gün önce kaskoyu yaptırdım dikkatimi çekti.

Muhsin Bey bu konuda problem çıkacağını sanmıyorum.
Türkiye Sigortalar Birliği Kasko sigortası genel şartlarında;
yani her kasko poliçesi kapsamında olması zorunlu aşağıdaki maddeleri kasko poliçesi içine alıyor.

4.4.Deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelen zararlar,

4.5.Sel ve su baskını ile meydana gelen zararlar,

Tam metni aşağıdan inceleyebilirsiniz.

https://www.tsb.org.tr/kara-araclar...ri-yururluk-tarihi-01-04-2013.aspx?pageID=501

Bu maddelere uymayan sigorta şirketlerine ciddi cezalar verirler.

2011 model leon 1.4 tsı için geçen sene kasımda 900 küsür vermiştim
bu kasımda 1060 tl verdim
geçen seneki araç bedelim 50 000 iken bu sen 60 000 çıkmış
maaşa gelmese de zam
İÇİMİZDE...
Hazır konu açılmış ken.. bende de aynı araç var 2012 1.4tsı fr leon ilk aracım 24 yaşındayım ve ilk sigortave kosko yaptıracak oldum...trafik sigortasına 1057 TL verdim kaskoya da en düşük fiyat 2700 TL idi 3 hafta önce normal mi acaba kasko yaptırmadım şu an... Ve bi kasko poliçe türü daha vardı 780 TL ak kasko diye araç camını ve vuran kaçan belirsiz kanıtsız hasarlar da ödeme yapmıyor muş onun haricinde ki leri normal kasko gibiymiş... Varmı böyle yaptıran ve fiyatlar normal mi aracıma ve durumuma göre

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt