Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kasko Değerinin Üstündeki Satış Fiyatı...

tekelioglu

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar;
Herkesin bildiği üzere bu ara leon almak üzereyim. Ancak aklıma takılan bir şey var. 2006 model leon reference bir araç buldum en son 25.000 tl olarak konuştuk ancak kasko değerlerine baktığımda 20.500 tl gibi rakamlar çıkıyor. Bu kasko değerlerinin çok üzerinde bir fiyatla araç almak sizce mantıklı mı? Eskiden beri benim bildiğim aracı alırken maksimum kasko değerine satılması gerektiği. Sizler ne düşünüyorsunuz bu noktada???

Herkese selamlar;
Herkesin bildiği üzere bu ara leon almak üzereyim. Ancak aklıma takılan bir şey var. 2006 model leon reference bir araç buldum en son 25.000 tl olarak konuştuk ancak kasko değerlerine baktığımda 20.500 tl gibi rakamlar çıkıyor. Bu kasko değerlerinin çok üzerinde bir fiyatla araç almak sizce mantıklı mı? Eskiden beri benim bildiğim aracı alırken maksimum kasko değerine satılması gerektiği. Sizler ne düşünüyorsunuz bu noktada???

İlan sitelerindeki aynı model ve donanımdaki araçlarla fiyat karşılaştırması yapabilirsin. Bu sende bir öngörü oluşturabilir.

2006 referance çok istiyorlar 22 23 e bulursun iyi araştır 26 27 yede staylance bulursun

Ynt: Kasko Değerinin Üstündeki Satış Fiyatı...

Bence o fiyata staylance bulursun. Fiyat pahalı

Yapmayın arkadaşlar öldürmeyin o kadar da yani!!!

Biraz fiyatlara bakayım dedim sadece bu araç başkada yok. Diğerleri 25000 den aşağı değil. 2. el cep yakıyor.

2.el in en dip fiyatları şu an bence

istenilen fiyatlara bakmayın satışın gerçekleştiği fiyatlara bakın arkadaşlar

Geri
Üst Alt