Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kasko Cam değişimi?

coccinea

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kaskom yapı kredi sigorta. altur yetkili bayi ile konuştum, anlaşmamız yok dedi. ön camımı değiştirtmek istiyorum ama aynı zamanda orijinal cam olması taraftarıyım.

yapı kredi ile hiç bir servisin anlaşması yok mu acaba? bu durumda kalan oldu mu?

parayı sen öde kasko sana geri ödemesini yapar dışarıdan cam taktıracagına varsın 15-20 gün sonra ödesin paranı ama orjinal cam olsun

parayı sen öde kasko sana geri ödemesini yapar dışarıdan cam taktıracagına varsın 15-20 gün sonra ödesin paranı ama orjinal cam olsun

orijinal cam takınca paranın %20 sini müşteri geri kalanını kasko öder gibi laflar var ama doğrumudur bilmiyorum. tabi bu değişimi hasarsızlığı bozmadan yapmaya çalışmaktayız.

Kasko şirketine göre değişen bir durum ama senede en az 1 kere cam değiştirme hakkın var.Bunu kasko şirketin ile anlaşması olan her yerde yaptırabilirsin.Gittiğin yerde orjinal cam istediğini de belirtmen durumunda alıp geliyorlar servisten kendilerinde olmasa bile.

Geri
Üst Alt