Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kasisten hizli gecme

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
Sonucunda farkettim ki sol ve sağ önde islaklik var.
yağ mi su mu ayırt edemedim kurumuştu.
sorun ne olabilir yarın servis yolu gözüktü aksilikler üst üste :(

Sonucunda farkettim ki sol ve sağ önde islaklik var.
yağ mi su mu ayırt edemedim kurumuştu.
sorun ne olabilir yarın servis yolu gözüktü aksilikler üst üste :(
amortisor patlamış olabilir mi ki...sen en iyisi ıslak olan bölgenın resmini cekersen daha net herkes bişiler söyler.

14357749936671540223918.jpg
Tekerleklere yakın yerler de

Ekli dosyalar

• 1435775096723541087016.jpg
    1435775096723541087016.jpg
    172.7 KB · Görüntüleme: 57
valla gecenlerde benımde boyle bişiler gördüm gibi lastik içi plastik çamurlukta ıslaklık vardı.fren hidroliğine benzettim kaygan gibi bişidi.birden sert cukura ya da kavısten gecınce birden sıçrıyor demekki.amortörden de sıcrar malum yağlı amortisor birden piston hızlı itince basınc uyguluyor.bence takılacak bişi değil boşuna servise gitmeyin az bekleyin gözlemleyin.
şu da olabilir yakın zaman da araba yıkadıysanız bi yerde su birikmiştir tumseğe gecınce yerınden oynamıştır ıslatmışda olabilir :) servislik bi durum yok bi dunya masraf etmeyin fuzuli.

Eyvallah kardeşim de
içe kurt düştü hizliydik 60 km gibi umarım ciddi bir şey yoktur yarın gideceğim servise extra masrafı çıkarmaz lar herhalde

gidersen çıkartırlar. sevise selam vermen 150 tl.:):):)

Bendede olduğu gibi birçok insan bu konuda yanılabiliyor. Belkide normal bi su sıçradı o bölgeye :) Nemli bi bez ile silinip kuru yolda test yapıldıktan sonra kaçak var yok teşhisi koymak gerekli :)

Damlayan su imiş ara ara akıyor.(delik gibi yerden)
antifriz su eksiltmis ekledik hızla düşerse tekrar gideceğim klima su yu dediler ama acmadigim halde akması garip

Leon vs araçlarda klimadan durunca hep böyle su akar mi
bir de hararet göstergesi 50 de 90 yavaş yavaş yükseliyor dimi direk 90 da başlamıyor

Yok direk 90da hic bir arac baslamaz. Kis ayalara gore daha cabuk yukselir bu aralar.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt