Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karter muhafaza nerdeyse yerde

axibo

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar mk1 leonumla ılgılı bır sıkıntım var . aracın karter koruması yere cok yakın .araclardan yola dusen buz parcaları aracın altına degecek kadar yakın .bır olcu ıstersenız 5 parmak kadar yere mesafesı .ne kadar darbe celık korumaya gelsede buda halıyle can sıkıyo . arac orjınal, yay falan yok. bu aracı bıraz yukseltmem lazım yardımcı olursanız sevınırım...

yok abı ya baktım onada gayet yerınde:)

Benim de Toledo'mun orjinal süspansiyonları çok yumuşamış, araçta yay var gibi duruyor, aksine yok :) en ufak yaylanmada da altını vuruyorum. Ben ne yapmalıyım? toledo için ne önerirsiniz, marka model? Amrotiör + yay olarak ne tavsiye edersiniz? Maddi durum kötü, yoksa coilover güzel olurdu... En kestirme yoldan nasıl çözebilirim? Hem amortisörleri, hem yayları değiştirme zamanı gelmiş.

Benim de Toledo'mun orjinal süspansiyonları çok yumuşamış, araçta yay var gibi duruyor, aksine yok :) en ufak yaylanmada da altını vuruyorum. Ben ne yapmalıyım? toledo için ne önerirsiniz, marka model? Amrotiör + yay olarak ne tavsiye edersiniz? Maddi durum kötü, yoksa coilover güzel olurdu... En kestirme yoldan nasıl çözebilirim? Hem amortisörleri, hem yayları değiştirme zamanı gelmiş.

MONROE AMORTİSÖR | Monroe Original, Monroe Reflex, SensaTrac, Süspansiyon, Gazlı, Yağlı | OtoSuperMarket.com
Monroe şaşma

valla abininde de dediği gibi değişim şart demekki :)

amartisorden baska cozumu yokmudur acaba

koruma orjinalden mi metal sonradan mı takıldı genelde orj. metal takmıyorlar

orjınal galıba arac ılk elden bende olmadıgı ıcın bılemıyorum tam . ama ıyıkı metal yoksa plastık cok surmez :):)

orjinal değildir.. metaller sonradan taktırılıyor..kaza anında biraz tehlikeli olduğunu söylüyorlar ama metal korumam olmasa motoru çoktan kucaklamıştım ben de..

Geri
Üst Alt