Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karter muhafaza nerdeyse yerde

mantıklı ama karter tam korunmuyo sadece onde korunuyo . ama asıl onemlı olan ben benım arabada kı bu sorunu nasıl cozecem??? hala bı cozum bulamadım:):)

Benim Toledo'mda da aynı problem var. Çelik karter koruma var benim aracımda. 2.5 yıldır bende aracım. Defalarca altını vurdum. Hep de karter koruma darbe gördü. Biraz aşağıda olmasının etkisi var tabi. Bir de Adana'nın yollarını da mahvettiler. Artık ustalaştım gerçi, hangi kasise nasıl gireceğimi biliyorum, uzun süredir vurmadım altını. Bir de aracımın süspansiyonunun değişmesi lazım, ama bir türlü bütçe ayıramadığım için kaldı hep. Aracımda spor yay yok ama süspansiyonlar özelliğini yitirdiği için artık yere basık gibi duruyor. Çukurlarda, kasislerde çok esniyor, altı vurabiliyor.

Geri
Üst Alt