karter muhafaza nerdeyse yerde | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

karter muhafaza nerdeyse yerde

axibo

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar mk1 leonumla ılgılı bır sıkıntım var . aracın karter koruması yere cok yakın .araclardan yola dusen buz parcaları aracın altına degecek kadar yakın .bır olcu ıstersenız 5 parmak kadar yere mesafesı .ne kadar darbe celık korumaya gelsede buda halıyle can sıkıyo . arac orjınal, yay falan yok. bu aracı bıraz yukseltmem lazım yardımcı olursanız sevınırım...

d_darko

Kayıtlı Üye
Benim de Toledo'mun orjinal süspansiyonları çok yumuşamış, araçta yay var gibi duruyor, aksine yok :) en ufak yaylanmada da altını vuruyorum. Ben ne yapmalıyım? toledo için ne önerirsiniz, marka model? Amrotiör + yay olarak ne tavsiye edersiniz? Maddi durum kötü, yoksa coilover güzel olurdu... En kestirme yoldan nasıl çözebilirim? Hem amortisörleri, hem yayları değiştirme zamanı gelmiş.

kfy

Administrator
Benim de Toledo'mun orjinal süspansiyonları çok yumuşamış, araçta yay var gibi duruyor, aksine yok :) en ufak yaylanmada da altını vuruyorum. Ben ne yapmalıyım? toledo için ne önerirsiniz, marka model? Amrotiör + yay olarak ne tavsiye edersiniz? Maddi durum kötü, yoksa coilover güzel olurdu... En kestirme yoldan nasıl çözebilirim? Hem amortisörleri, hem yayları değiştirme zamanı gelmiş.
MONROE AMORTİSÖR | Monroe Original, Monroe Reflex, SensaTrac, Süspansiyon, Gazlı, Yağlı | OtoSuperMarket.com
Monroe şaşma

ZGR

Kayıtlı Üye
valla abininde de dediği gibi değişim şart demekki :)

freesezar

Kayıtlı Üye
koruma orjinalden mi metal sonradan mı takıldı genelde orj. metal takmıyorlar

axibo

Kayıtlı Üye
orjınal galıba arac ılk elden bende olmadıgı ıcın bılemıyorum tam . ama ıyıkı metal yoksa plastık cok surmez :):)

Ali

Kayıtlı Üye
orjinal değildir.. metaller sonradan taktırılıyor..kaza anında biraz tehlikeli olduğunu söylüyorlar ama metal korumam olmasa motoru çoktan kucaklamıştım ben de..