Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

karter muhafaza nerdeyse yerde

Konu, 'Teknik Destek' kısmında axibo tarafından paylaşıldı.

1. axibo

axibo SCW Üyesi

101
    42
    28
    mrb arkadaslar mk1 leonumla ılgılı bır sıkıntım var . aracın karter koruması yere cok yakın .araclardan yola dusen buz parcaları aracın altına degecek kadar yakın .bır olcu ıstersenız 5 parmak kadar yere mesafesı .ne kadar darbe celık korumaya gelsede buda halıyle can sıkıyo . arac orjınal, yay falan yok. bu aracı bıraz yukseltmem lazım yardımcı olursanız sevınırım...

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    muhafaza da sarkma yok değil mi

Bunu beğendi. axibo bunu beğendi.
  3. axibo

axibo SCW Üyesi

101
    42
    28
    yok abı ya baktım onada gayet yerınde:)

4. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Benim de Toledo'mun orjinal süspansiyonları çok yumuşamış, araçta yay var gibi duruyor, aksine yok :) en ufak yaylanmada da altını vuruyorum. Ben ne yapmalıyım? toledo için ne önerirsiniz, marka model? Amrotiör + yay olarak ne tavsiye edersiniz? Maddi durum kötü, yoksa coilover güzel olurdu... En kestirme yoldan nasıl çözebilirim? Hem amortisörleri, hem yayları değiştirme zamanı gelmiş.

5. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    MONROE AMORTİSÖR | Monroe Original, Monroe Reflex, SensaTrac, Süspansiyon, Gazlı, Yağlı | OtoSuperMarket.com
    Monroe şaşma

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    valla abininde de dediği gibi değişim şart demekki :)

7. axibo

axibo SCW Üyesi

101
    42
    28
    amartisorden baska cozumu yokmudur acaba

8. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    koruma orjinalden mi metal sonradan mı takıldı genelde orj. metal takmıyorlar

Bunu beğendi. axibo bunu beğendi.
  9. axibo

axibo SCW Üyesi

101
    42
    28
    orjınal galıba arac ılk elden bende olmadıgı ıcın bılemıyorum tam . ama ıyıkı metal yoksa plastık cok surmez :):)

10. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    orjinal değildir.. metaller sonradan taktırılıyor..kaza anında biraz tehlikeli olduğunu söylüyorlar ama metal korumam olmasa motoru çoktan kucaklamıştım ben de..

Sayfayı Paylaş