Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karter koruma!

trk_1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamda plastık karter koruma bulunmaktadır. Ben bunu metal ile değiştirmek istiyorum. Bu konuda sakıncalarının olduğuna dair bazı şeyler okudum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Arkadaşlar arabamda plastık karter koruma bulunmaktadır. Ben bunu metal ile değiştirmek istiyorum. Bu konuda sakıncalarının olduğuna dair bazı şeyler okudum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
kaza anında motorun fırlamasını önlediği söyleniyor plastikte gayet sağlıklı demir dedikleride ince saç oldğu için yine altan vurmalarda herhangi bi etkisi olacağını sanmıyorum

kaza anında motorun fırlamasını önlediği söyleniyor plastikte gayet sağlıklı demir dedikleride ince saç oldğu için yine altan vurmalarda herhangi bi etkisi olacağını sanmıyorum
Ozaman plastik kalsın şimdilik. İlerleyen zamanlarda plastik hasar görürse saç ile değiştiririm. Tşkederim bilgi için.

Arkadaşların neden uzak durun dediğini pek anlamadım açıklarlarsa sevinirim. Ben uygun bir ücrete demir takıtırdım. Şuana kadar da gayet guzel kullanıyorum en azından içim rahat.

Arkadaşların neden uzak durun dediğini pek anlamadım açıklarlarsa sevinirim. Ben uygun bir ücrete demir takıtırdım. Şuana kadar da gayet guzel kullanıyorum en azından içim rahat.
Ben bir kaç yerde okuduğum kadarıyla hem çabuk ısınıyor hem geç soğuduğu için sıkıntı çıkarabilir demişler. Kaza anında bir kaç handikapı daha varmış tam anlamadım bende.

Ben şöyle açıklama yapayım hem ısınması alt takımda sıkıntı oluyor
En önemlisi önden yapılan kazalarda motor yere düşmek yerine direk olarak size doğru gelir ve içeride sıkıştırır
Saç yapılmama nedenin en önemli etkisi odur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben şöyle açıklama yapayım hem ısınması alt takımda sıkıntı oluyor
En önemlisi önden yapılan kazalarda motor yere düşmek yerine direk olarak size doğru gelir ve içeride sıkıştırır
Saç yapılmama nedenin en önemli etkisi odur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen öyle. en iyisi plastik kalsın :)

Haklısınız aslında kaza konusu çok önemli ama iki kere karter delince mecbur kaldım doğrusu :)

Geri
Üst Alt