Karter koruma! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Karter koruma!

trk_1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamda plastık karter koruma bulunmaktadır. Ben bunu metal ile değiştirmek istiyorum. Bu konuda sakıncalarının olduğuna dair bazı şeyler okudum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

seckin2001

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamda plastık karter koruma bulunmaktadır. Ben bunu metal ile değiştirmek istiyorum. Bu konuda sakıncalarının olduğuna dair bazı şeyler okudum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
kaza anında motorun fırlamasını önlediği söyleniyor plastikte gayet sağlıklı demir dedikleride ince saç oldğu için yine altan vurmalarda herhangi bi etkisi olacağını sanmıyorum

trk_1990

Kayıtlı Üye
kaza anında motorun fırlamasını önlediği söyleniyor plastikte gayet sağlıklı demir dedikleride ince saç oldğu için yine altan vurmalarda herhangi bi etkisi olacağını sanmıyorum
Ozaman plastik kalsın şimdilik. İlerleyen zamanlarda plastik hasar görürse saç ile değiştiririm. Tşkederim bilgi için.

enderr

Kayıtlı Üye
Arkadaşların neden uzak durun dediğini pek anlamadım açıklarlarsa sevinirim. Ben uygun bir ücrete demir takıtırdım. Şuana kadar da gayet guzel kullanıyorum en azından içim rahat.

trk_1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşların neden uzak durun dediğini pek anlamadım açıklarlarsa sevinirim. Ben uygun bir ücrete demir takıtırdım. Şuana kadar da gayet guzel kullanıyorum en azından içim rahat.
Ben bir kaç yerde okuduğum kadarıyla hem çabuk ısınıyor hem geç soğuduğu için sıkıntı çıkarabilir demişler. Kaza anında bir kaç handikapı daha varmış tam anlamadım bende.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Ben şöyle açıklama yapayım hem ısınması alt takımda sıkıntı oluyor
En önemlisi önden yapılan kazalarda motor yere düşmek yerine direk olarak size doğru gelir ve içeride sıkıştırır
Saç yapılmama nedenin en önemli etkisi odur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trk_1990

Kayıtlı Üye
Ben şöyle açıklama yapayım hem ısınması alt takımda sıkıntı oluyor
En önemlisi önden yapılan kazalarda motor yere düşmek yerine direk olarak size doğru gelir ve içeride sıkıştırır
Saç yapılmama nedenin en önemli etkisi odur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen öyle. en iyisi plastik kalsın :)

enderr

Kayıtlı Üye
Haklısınız aslında kaza konusu çok önemli ama iki kere karter delince mecbur kaldım doğrusu :)

Üst Alt