Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kartepe'de Ukku Drift :) (Otopark alanında elfreni çekme gibi görüntüler içermez! :))

Ozan çağırdı gelicektim bende finallerim başlıyodu yalan oldu :D şu jettaya üzülüyorum..müzik hoşuma gitti kimin :p

süper eğlenceli olmuştur eminim :) youtube'daki diğer videolarınada bir göz attım beğendim atraksiyon seven bir arkadaşımızsın galiba :)

o nası araba ya hemen topluyo kendini :pgüzelmiş mezdeke ezeldendir dinleriz :D

İbretlik paylaşım :D

NFS'de karlı etapları hep çok severim de gerçekte... Yok ben almayayım :D

@Murat Bu kadar kaygan zemin üzerinde araba hiç zarar görmüyor diyebilirim. Acıyacak bir durum yok yani :)

@Doğukan Youtube dışında, bu foruma açtığım diğer video başlıklarına bakarsan daha da atraksiyonlu şeyler var, hoşuna gidebilir. :)

Değişik videolar ekleyeceğim. Kar candır. Bulmuşken tadını çıkaralım :D

@Murat Bu kadar kaygan zemin üzerinde araba hiç zarar görmüyor diyebilirim. Acıyacak bir durum yok yani :)

@Doğukan Youtube dışında, bu foruma açtığım diğer video başlıklarına bakarsan daha da atraksiyonlu şeyler var, hoşuna gidebilir. :)

Değişik videolar ekleyeceğim. Kar candır. Bulmuşken tadını çıkaralım :D

Müzikte olmuş kimin golfü bu utku :D

Geri
Üst Alt