Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kartepe'de Ukku Drift :) (Otopark alanında elfreni çekme gibi görüntüler içermez! :))

Aynen aynen bizde Jetta çok gibi :D

2.0 TDI diyorum, itiraf edeyim, aslında 1.2 eco nJoy. Videoyu hızlandırdım biliyosun :D

kartepe de daha yavaşını çekmek istesende o yol izin vermez utku bence daha yavaşını yapmayı beceremezsin :D

kesin gece başka bi video daha gelir :D

Teşekkürler arkadaşım ben başarılı buldum. Müzikle beraber güzel bi kombin oluşturmuşsun. Araba DSG olduğundan pilotaja gerek kalmamış zaten:eek:key: Sana puanım 9 kanka. Bu hafta beraber daha güzel açılarda görüşmek dileklerimle.. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
ula elım yuregımde ızledım helal olsun utku soforluk konusmus harbıden bılegıne saglık muzıkte tam cuk olmus
biggrin.gif
kanka cok hızlandırmıssın ama vıdeoyu bıdaha yapma oyle konusmalarınızı bıle anlayamadım :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Geri
Üst Alt