Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kartepe Eğlence :)

Bu kar sezonunda kendilerini en çok geliştiren iki isim: Batuş ve Ozmo... Bundan sonra kaygan zeminde sokaktaki adamdan birkaç adım öndesiniz :)
Kar sezonunun co-pilotunu Şafak ilan ediyorum. Dialoglar gayet keyifli. Nefes alışverişi düzenleyen konular açıyor.. Memleket gündemi gibi :D
Sezonun eğitmeni ünvanını da kendime yakıştırdım.. "Yok abi ben karda kullanmam, sen geç direksiyona" diyen Batuş'un birkaç günlük eğitim sürecinden sonra 90 dereceye yakın açılarda kayarken bile hiç panik yapmaması ve doğru hamleler ile neredeyse spin atacak olan arabayı her defasında düzeltebildiğini görmüş olmam bu yakıştırmayı hem doğruladı hem de beni mutlu etti :)
Kar eğlenceleri sırasında talihsizlik yaşayan tanıdıklarımız da mevcut.. Orçun gibi, Hamdi gibi.. Bu arkadaşlar zaten 4 mevsim kaza yapma riski taşıyor, kar bahane olmuş. Neyse ki kaskoları var, canlarına da bişey olmamış. Olur böyle vakalar. :)
Sezonun en şanslı grubu da hiç şüphesiz bizim mahalle sakinleri. Pencerede her daim youtube tadında görüntüler var :D

Bu senenin en talihsizi ben,hiç dahil olamadım kar eğlencesine :)

Az önce arabanın altını yıkadım, biriken buzları temizledim..
Biraz da kuruda viraj yaptım.. Özlemişim kuru zemini :D

Geri
Üst Alt