Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karşınızda yeni görünümü ile 7709

Eski aracımdan hallice olmuş... Tampon sıkıntı yaratıcak size bol bol benden demesi :confused: . Ledlerde MAN otobusleri havası katmış ve sislerinizde azıcık şaşı gibi geldi bana :D Siz beğendiyseniz sıkıntı yok. Hayırlı olsun :eek:key:

Umuttt balyoz al gel bu söylediklerinden sonra puhaha

Bence daha iyi oluyor abi , kaput yarıda kalmış gibi.Panjur emanet duruyo. Tamamlanmak istiyo :)

Bence hoş sadece o panjurdaki led olayını kaldırırsan daha hoş olur gibi düşünüyorum :) bi sorun olacağını düşünmüyorum Umut senin eski araçtaki tampona göre bu daha yüksek duruyor çünkü tabi bu da bir fikir

Umuttt balyoz al gel bu söylediklerinden sonra puhaha

heheheh :D ben kırmak istemedim sizi yanlış anlaşılmak istemem belkide gözüm alışmadı :D o zaman şöyle diyim farklı olmuş ama her çarptığınızda 400 ila 500 tl arası cebinizde para olsun :eek:key: balyoza ihtiyacımız kalmıcak :p ve ön ızgarada ki dil kıvamındaki şey belki beni biraz itti tampondan :confused: :rolleyes:
Tabikide tekrardan hayırlı olsun :eek:key:

Bence hoş sadece o panjurdaki led olayını kaldırırsan daha hoş olur gibi düşünüyorum :) bi sorun olacağını düşünmüyorum Umut senin eski araçtaki tampona göre bu daha yüksek duruyor çünkü tabi bu da bir fikir

Ön taraf yere yakın değil geçiş serbest özellikle yere yakın yapmadık (eski tampondan biraz cektim o yüzden)

ve benden bir öneri yay yoksa aracınızda tamponu düşünüyosanız taktırmayın :D

yok umut yay olayına hiç sıcak bakmıyorum yay da beni iti kardeşim :)

Tamponun ön kısmından belli oluyor zaten bilal abi çok fazla bir sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum :) Panjur arasındaki ledi çıkarttınmı tamamdır bence:) gayet temiz olur

haklısınız panjurdaki ledi sökcem karar verilmiştir. :eek:key:

Geri
Üst Alt