Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kare plaka mı yoksa düz mu?

Eğer style tampon ise tamponda plaka yeri uzun plaka için belirlenmiştir ve benim gibi nova (kare) plaka takarasanız böyle duracaktır..
Ben ileride tampon değişikliği yapacağım için nova plaka aldım bir süre style tamponda kullandım
y8uvepam.jpg

Sonra cupra tampona geçiş yaptım..Plakalık yeride nova plakaya göre..ama plakasız daha hoş durunca bir süre plaka takmadan kullanmaya karar verdim:) en azından ceza yiyene kadar puhahahapuhaha
gezeqyty.jpg

582555_10151428514001178_1513278014_n.jpg

Düz Plakam Ve Oğlum Karar Sizin :)

Ekli dosyalar

• 582555_10151428514001178_1513278014_n.jpg
    582555_10151428514001178_1513278014_n.jpg
    68.5 KB · Görüntüleme: 10
herkese tesekkurler bu gun bakındımda plaka ıcın tasarımcılar tamponu duz plakaya gore yapmıslar..resımler daha cok yardımcı oluyor ama su anda düze daha yakınım ..plakayı haftaya alıcam hala kesın karar veremedım:(

Eğer style tampon ise tamponda plaka yeri uzun plaka için belirlenmiştir ve benim gibi nova (kare) plaka takarasanız böyle duracaktır..
Ben ileride tampon değişikliği yapacağım için nova plaka aldım bir süre style tamponda kullandım
y8uvepam.jpg

Sonra cupra tampona geçiş yaptım..Plakalık yeride nova plakaya göre..ama plakasız daha hoş durunca bir süre plaka takmadan kullanmaya karar verdim:) en azından ceza yiyene kadar puhahahapuhaha
gezeqyty.jpg

Bu güzel açıklamış Teşekkürler :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt