Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karda araç kullanma ile ilgili fikirlerinizi rica edebilirmiyim?

knka bn dsg den zevk almıyorm manuel sewyrm ama hala ndn manuel arabada esp yok diye dünüyrm

makyajsız leon ların style pakette full + full olarak geldi bi müddet sonra ki tsi motor çıkınca leon golf u ezdi vw de satış stratejisi olarak leondan bazı donanımları çaldı ve öle piyasaya sürdü esp paketini sensör paketlerini opsiyonu ekledi ve onları ekletince yeni leonlar golf parasına gelior hatta geçebiliror

Karda arabamı çıkartmıyorum. Polarize güneş gözlüğü tavsiye ederim..

Walla burda kar sezonu bi kac gun degil bir kac ay surdugu icin mecburen kullaniyorum benim tek sikintim orj yaylarida takmama ragmen yogun karda aracin altinin oturuyor olmasi cunku dikkat etmezsem saplanip kalabiliyorum karda..:((

arkadaşlar hepinize teşekkur ederim. anladım ki herkes kardaki yansımların rahatsızlığını önlemek için benim gibi polarize gözluk kullanıyor. bir kısmınız demişki arabayı kullanmıyorum. benim böyle bir seçeneğim yok mesleğim gereği arabamı surekli kullanmak zorundayım. yoksa benim için arabasız olmak aşırı derecede buyuk bir dert oluyor.

Büyük toptancılarda var olan bir marka var: Actuel Club. Normal numaralı gözlük üstüne mıknatıs ile takılan güneş gözlüğü kısmı vardır, otomobilde olmazsa olmazımdır. Karda-siste görüntüyü netleştiriyor, güneş ışığını kırıyor ama göstergeyi teybi de sorunsuz görebiliyorsunuz.

Bizim için durum biraz farklı; " Benzin bitmedikçe Karda eve girmeyeceksin" :D hehehee
Hayatın tadını çıkartmadan ne anlamı var ...

bizim gariban 2 çekerler yetersiz kalıo karlı havalarda kar lastiği istio çıkamıoruz :D sizde o sorun yok tabi :D

Geri
Üst Alt