Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karda araç kullanma ile ilgili fikirlerinizi rica edebilirmiyim?

gece için sarı camlı gözlük kesinlikle tavsiyedir..cimri olmamak lazım onu da unutmayalım..ama 12 tl ye 3M gözlük de var en son gittiğimde kalmamıştı..yağmur içinde de sarı gözlük olabilir..
ancak yağmurda güneş gözlüğü çok tehlikeli..evt yağan yağmuru görmüyorsunuz ama bunun yanında görünmesi gereken şeyleri de görmüyorsunuz tavuk karası gibi yapıyor..
karda güneş gözlüğü tavsiyedir..aydınlık hava karın beyazı ile birleşince çok göz alıyor..iyi güneş gözlüğü çok faydalı..ama gene karda sarı gözlük tavisyedir..

Yok yok bir Tag Heuer night vision alinacak..ben bilenmeye basladim yavas yavas:)

karda-kışta akbil spec:p
boyasız-kazasız namımız,bi anda buhar olup uçabilir;ESPmiz de yok:(

rahatsız edici bi aydınlık olduğu sürece güneş gözlüğü kullanılabilir zaten..
kaliteli gözlüklerde özellikle polorizelerde tepede güneş tünele girildiğinde bile bi sıkıntı yaratmaz gayet de etrafınızı görürsünüz..

Polarize RayBanla ben bazen gece de takiyorum ..Gece kesinlikle karanlik gostermiyor, bir de dene Faruk . Tabiki Tag Heuer'in leman24 yarislari icin design ettigi night vision gozlukleri var ki paraya kiyip almak lazim...

+1..

Geri
Üst Alt