Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karda araç kullanma ile ilgili fikirlerinizi rica edebilirmiyim?

Kaan polarize gözlük benim de vazgeçilmezim ama burda güneş gözlüğünü polarize olmadan takanlar olabilecektir ki buda faciaya davet olabilir.

Tecrübenize tamamen güvenmiyorsanız her zamankinden fazla dikkat etin ve maksimum görüş için iyi pozisyon alın.Hızınız düşükken kaza olduğunda büyük çaplı kaza olmaz ama kaygan zeminde yüksek hızda yapılan kazaların sonuçları ağır olur.
Aynalarınız pis olmamalı mümkünse uzun mesafeli yolculuklarda inip farlarınızı(ön-arka-sis)temizleyin
Küçücük ayrıntılar hem rahat seyahat hemde risksiz sürüş sağlar.
Allah herkesi korusun!

xx

Mutlaka ESP yi devreden çıkarmalıyız. Her köşebaşında kesinlikle elfreni kullanmalıyız(önden çekişler için) Özellikle duz yoldagiderken kesinlikle S çizmeye çalışılmalı ve en zevklisi patlayana kadar yanyan gitmeliyiz...

Mutlaka ESP yi devreden çıkarmalıyız. Her köşebaşında kesinlikle elfreni kullanmalıyız(önden çekişler için) Özellikle duz yoldagiderken kesinlikle S çizmeye çalışılmalı ve en zevklisi patlayana kadar yanyan gitmeliyiz...

inadına yan diyosun yani :eek:key:

gözlük camı rengi 1. sırada kahve rengi 2. sırada yeşil + quatro siyahı ..........

ya ne yan yan gidiyosunuz yengeç gibi ;doru gitsenenize :)

Sarı camlı gece sürüş gözlükleri:eek:key:

gece için sarı camlı gözlük kesinlikle tavsiyedir..cimri olmamak lazım onu da unutmayalım..ama 12 tl ye 3M gözlük de var en son gittiğimde kalmamıştı..yağmur içinde de sarı gözlük olabilir..
ancak yağmurda güneş gözlüğü çok tehlikeli..evt yağan yağmuru görmüyorsunuz ama bunun yanında görünmesi gereken şeyleri de görmüyorsunuz tavuk karası gibi yapıyor..
karda güneş gözlüğü tavsiyedir..aydınlık hava karın beyazı ile birleşince çok göz alıyor..iyi güneş gözlüğü çok faydalı..ama gene karda sarı gözlük tavisyedir..

Bugün 20 km yol boyunca karlı yolda denedim kesinlikle ESP açık durmalı benim gözümde... Her türlü ESP güven verdi bana daha kontrollüydü araba...

Geri
Üst Alt