Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karbon Maun kaplama Jant için.

Ynt: Karbon Maun kaplama Jant için.

Bence fr jantı gayet gösterişli. Kırmızı ve siyah renkleri beni boğuyor açıkcası... ama jant kendi başına çok güzel duruyor. Ben size farklı birşey söylemek istiyorum... bende leon-1 varken seatcup yarışlarına çok giderdim. Oradaki leonların çok kollu jantını çok beğeniyorum. Onada bir göz atın derim.

Bence Böyle Bir uygulama Aynalara Yapılabilir Siyah Olacak Şekilde belki ön Göğüstede Hoş Durabilir:eek:key:

Selcuk abi jant konusunda ne diyorsun ? bence bizim aynalar kırmızı ile kendini cok iyi gosteriyor bozmak istemiyorum. Dedigin gibi iç aksama güzel bir uygulama olabilir... Ama jantlar icin dusunuyorum..

Aynaları Elletmiyorsan Janta da Dokunma Derim Emre zaten ben jantlar için böyle bi uygulamanın arabayı boğacağı kanısındayım

Bende olsam jantlara elletmezdim ayna ve konsol düşünülebilir

Dikkate alıyorum en kısa zamanda iç aksama bir uygulama düşünmeye basladım..

Geri
Üst Alt