Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karbon folyo

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
iyi geceler arkadaşlar! leonumun orta konsol (el freni ile bardaklıkların olduğu kısımda bulunan esp-set düğmelerinin ve çakmaklığın olduğu konsol) yer yer soyuldu gözüme takılıp duruyo, sanki arabanın her tarafı dört dörtlük de bi orası kalmış gibi :)
burayı sökmeyi becerdim içini süpürgeyle çektirdim tozlanmış biraz pislik birikmiş. bu kısmı değiştirmek için servis 85 tl fiyat istedi tabii çok geldi. ben de karbon folyoyla kaplamayı düşünüyorum. çakmaklık ve ayna ayar düğmesini sökemedim, fazla da zorlamadım. karbon folyonun metresine sanayide 30 tl istediler sizce fiyat normal mi tabii 1 metre zaten fazla o kadar almayacam ama.
bi de kaplayabilir miyim acaba şu çakmaklıkla ayna ayar düğmesi olmasa kendime güveniyorum ama ne dersiniz güzel olacağına eminim ama kalıcı olur mu acaba?
yardımlarınız ve değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Malzeme kaliteli olursa elbet kalıcı olur yakışırda..resimlerini beklerim

cezmi abi bi de çakmaklık ve ayna ayna ayar düğmesini nasıl sökerim acaba bi fikrin var mı? çünkü onları sökmeden folyoyla kaplamayı nasıl yapabileceğim konusunda kafamda bişey canlandıramadım onlar olmasa kaplarım gibi de.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

abi bi de yeri değil ama kullanma kılavuzuyla ilgili bi gelişme var mı acaba?

cezmi abi bi de çakmaklık ve ayna ayna ayar düğmesini nasıl sökerim acaba bi fikrin var mı? çünkü onları sökmeden folyoyla kaplamayı nasıl yapabileceğim konusunda kafamda bişey canlandıramadım onlar olmasa kaplarım gibi de.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -
bu konuda becerim ve bilgim yok..bilen arkadaşlar yazar

abi bi de yeri değil ama kullanma kılavuzuyla ilgili bi gelişme var mı acaba?

valla unuttum:(fakat haberde gelmedi.pazartesi gider bakarım kardeşim.

bence kaplatma iç mekanda karbon çok basit bir görüntü oluyor bana göre. bence boyatmalısın

beği görecelidir ben karbon kaplamaları beğeniyorum tabi malzemenin kaltelisi olursa kalıcılık veya daha sonra sökülme durumunda kolaylık sağlayacaktır size...

bence kaplayabilirsen güzel olur haluk hocam.bende aynı senin gibi söktüm ayna ayar düğmesinin göstergeleri görünecek şekilde karbon folyoyu kestim ama çakmaklık girişinden dolayı olmadı.vaktimde yoktu uğraşmadım geri taktım.geniş bi vakitte tekrar deneyeceğim.iç kısım kapı kollarını da söküp karbon kapladım bence hoş oldu.

bence kaplayabilirsen güzel olur haluk hocam.bende aynı senin gibi söktüm ayna ayar düğmesinin göstergeleri görünecek şekilde karbon folyoyu kestim ama çakmaklık girişinden dolayı olmadı.vaktimde yoktu uğraşmadım geri taktım.geniş bi vakitte tekrar deneyeceğim.iç kısım kapı kollarını da söküp karbon kapladım bence hoş oldu.

iç kısım kapı kollarını da düşünüyorum zaten ama onu nasıl yaptın sadece görünen kısmı mı (yani araç içine bakan kısım kapıya değil) kapladın? sökülebilen yer orası zaten resim olursa sevinirim... hatta ben switchlerin olduğu kısmı da kaplamayı düşünüyorum ama bilmiyorum yapabilir miyim? şu kapı kollarını nasıl yaptığını anlatırsan sevinirim...

evet araç içine bakan kısmı kapladım.switchlerin oldğu kısım duruyor.içe bakan kısımları sökmesi kolay.klipsli onu kesici olmayan birşeyle rahatça sökebilirsin.sonrası kaplama olayı zaten.

Geri
Üst Alt