Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karbon fiber tampon kullananlar

Ahmett

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar ben fr on tampon bakıyorum plastık pahalı ve bıtek bayıde gördüm.Şimdi karbon fıber dusunuyorum kullananlar bı sıkıntısı varmı cok mu hassas bı yardımcı olurmusunuz?

merhaba arkadaslar ben fr on tampon bakıyorum plastık pahalı ve bıtek bayıde gördüm.Şimdi karbon fıber dusunuyorum kullananlar bı sıkıntısı varmı cok mu hassas bı yardımcı olurmusunuz?

Fiber tamponlat çok kullanışlı değildir ancak hesaplıdır... dikkatli olduğun sürece sıkntı olmaz... Sağlam oksun dersen tabiki plastik...

abı cok mu hassas ya hanı 20yle bı yere carpsakta kırılırmı

abı cok mu hassas ya hanı 20yle bı yere carpsakta kırılırmı
Yok o kadar hassas değil sivri köşeye gelmediği sürece hemen kırılma yapmaz ben tampon eki kullanıyorum aracı eşim de kullanıyor setlere vuruyor yada surtuyor daha kirilmadi biraz dikkatli olun yeter

Pekı dısardan bakıldıgında bı fark ayrım falan oluyomu?

bende fiber difüzör kullanıyorum, esneme payı var çizilir ama bişi olmaz, çatlasa kırılsa gene tamir olur sıkıntı yapma, zaten sakınan göze çöp batarmış, takmıycan kafana böyle şeyleri, bizimle yaşamayacaklar :) al tak hayrını gör, Allah kaza bela vermesin bize bişey olmasın.

bende fiber difüzör kullanıyorum, esneme payı var çizilir ama bişi olmaz, çatlasa kırılsa gene tamir olur sıkıntı yapma, zaten sakınan göze çöp batarmış, takmıycan kafana böyle şeyleri, bizimle yaşamayacaklar :) al tak hayrını gör, Allah kaza bela vermesin bize bişey olmasın.
Aynen ole abi en yakın zamanda taktırımcam:d

Geri
Üst Alt