Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karartmalı dikiz aynasının olmayışının çözumu:)

sendeki psikolojikmiş demekki. karartılmş camın üzerine 3 numara film demek işin abartmşsin demek bence. yani işlevinden çok işlevsizliği yapmışsn ki bu yüzden arkayı bile göremeyeceksin görüşündeyim.

sendeki psikolojikmiş demekki. karartılmş camın üzerine 3 numara film demek işin abartmşsin demek bence. yani işlevinden çok işlevsizliği yapmışsn ki bu yüzden arkayı bile göremeyeceksin görüşündeyim.

yok ben bundan evvel leonuma komple 3 numara yapmıştım polis cezayı yazınca söktum arka cam kalmıştı oldukça rahattı. alteayada yaptım. psikoloji ile alakası yok . benim arabanın koltuklarının konumlandırması ve kasasının yuksekliği leona göre fazla ve far ayarı bozuk bir araba arkanda olduğu zaman oldukça rahatsız ediyordu. dolayısıyla cam filmi benim için iyi bir kurtuluş oldu.

karartılmş cam+3 numara film :) rahat kalması imkansız ama size yetiyorsa allah kolaylık versin :)

ben abartıp çıkmacıdan dikiz aynası alayım çalışırmı diye baktırdım, tesisat yok bi işe yaramadığını farkedince bir kez daha uyuz oldum arabaya...

faruk abi aynanın altında bi mandal var bak ona bi dokun arkandakinin ışığı gözünü mözünü almıcak :D

aga o mandala yıllardır dokunuyoruz uyuz oluyordum, milenyuma geldik Seat hala bize mandalı uygun görüyor ya ona gıcığım ben. Bi toparlansam şu işlerden verecem ayarı ya SuperB yada C-Max alayını unutacam bunların. 2007den beri hep tarhana çorbası artık gına geldi yahu :p

aga o mandala yıllardır dokunuyoruz uyuz oluyordum, milenyuma geldik Seat hala bize mandalı uygun görüyor ya ona gıcığım ben. Bi toparlansam şu işlerden verecem ayarı ya SuperB yada C-Max alayını unutacam bunların. 2007den beri hep tarhana çorbası artık gına geldi yahu :p

valla ben çok memnunum o mandaldan sen hiç kararan dikiz aynası bozulupta konsol değişmek zorunda kalan bir araç gördün mü ben bizzat gördüm de :) kesinlikle değmez. çok rahatsız ederse konu sahibi arkadaşımız gibi film çektirirsin :)

ben 2 yildir 3 numarali cam filmi kullaniyorum arka camda :) en temizi.

valla ben çok memnunum o mandaldan sen hiç kararan dikiz aynası bozulupta konsol değişmek zorunda kalan bir araç gördün mü ben bizzat gördüm de :) kesinlikle değmez. çok rahatsız ederse konu sahibi arkadaşımız gibi film çektirirsin :)

yok yahu ne film çekmesi :) ben çektirsem polis durdurur senin bagaj camında film var yasak der ben sıyırırım çocuk çoluğum var kim bakacak onlara ben yokken puhahapuhaha:p:p yakındır buda gerçek olur, bütçe biraz daha açılsın oda olur...

yok yahu ne film çekmesi :) ben çektirsem polis durdurur senin bagaj camında film var yasak der ben sıyırırım çocuk çoluğum var kim bakacak onlara ben yokken puhahapuhaha:p:p yakındır buda gerçek olur, bütçe biraz daha açılsın oda olur...

filmsiz arabaya binemem ben :D cam fanus gibi herkes görüyo seni ığğğğğ :p

Geri
Üst Alt