Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karartmalı dikiz aynasının olmayışının çözumu:)

kanka geç kalmadım bilerek yaptırmıyordum ama yetti artık. geçen sercan puntonun arka camını yaptırmış abi ver seninkinede yaptırayım dedi aldı gitti.

yoo pek bi sorunum yok oldukça memnunum. arkadan projektörle selektör yapsalar umurumda olmuyor öteki turlu çok rahatsız oluyordum. benim arabanın arkasa uzun ve yuksek olduğu için zaten orta dikiz pek işe yaramıyordu. sensörler yardımcı oluyor. birde araba komple 3 değil sadece bagaj camı filmli diğerleri natural.

demek istediğini anladım ama zaten belirttim sen memnunsan güle güle kullan ben şahsen hiçbiryerde film yokken arka camda olması gözüme batar... herkes kendine göre çözüm üretiyor tabi...:eek:key:

demek istediğini anladım ama zaten belirttim sen memnunsan güle güle kullan ben şahsen hiçbiryerde film yokken arka camda olması gözüme batar... herkes kendine göre çözüm üretiyor tabi...:eek:key:

yoo okadar rahatsız etmiyor. arka cam karanlık yaptığı için birde arka kapılarda perde ve orjınal karartma olduğu için bana bi sıkıntısı olmuyor diğer camlarda filmli gibi duruyor.

Çok pratik bir çözüm Serhan bravo :eek:key:

arkadaşlar otomatik kararan ayna diyosunuz yani bizimkiler manuel kararıyo
manuel olayınıda aynanın altındaki kulakçıktan yapıyosunuz
ayna her ne kadar gündüzleri tavanı göstersede
manuel olarak düzeltiyosunuz
bu özellik tofaşta bile war

yoo okadar rahatsız etmiyor. arka cam karanlık yaptığı için birde arka kapılarda perde ve orjınal karartma olduğu için bana bi sıkıntısı olmuyor diğer camlarda filmli gibi duruyor.

şu imzandaki tır ı görünce nasıl kullanasım geliyor....:D

arkadaşlar otomatik kararan ayna diyosunuz yani bizimkiler manuel kararıyo
manuel olayınıda aynanın altındaki kulakçıktan yapıyosunuz
ayna her ne kadar gündüzleri tavanı göstersede
manuel olarak düzeltiyosunuz
bu özellik tofaşta bile war

ben yok demedimki otomatik kararma yok dedim. zırt pırt alttaki ile oynamak yerine ben böyle birşey yaptım ve oldukçada iyi oldu:D

karartılmış cam yokmu zaten araçta :) o tek başına yetiyor zaten ışık geçirgenliği ciddi oranda düşük daha fazlası arkayı görmeni engeller.

Geri
Üst Alt